Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 11k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

A ja dołączę następnym razem................ :roll: Teraz muszę zaprosić dziadków na urodziny i imieniny moich dzieciorów. Akurat na początku roku chłopcy (2) mają urodziny - 5 i 15, a córcia (12 ) imieniny. Ciężki początek roku............................. :lol: No i te prezenciska.................
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wiecie w jakiej postaci nasze Starostwo Powiatowe Wwa Zach. przyjmuje plan zagospodarowania działki?

Tzn, czy

ver. A: na oryginalnej mapce do celów projektowych jest ręcznie naniesiony projektowany budynek.

ver. B: mapka jest zeskanowana i na takim skanie architekt w jakimś CADzie umieszcza obrys budynku.

ver. C: mapka jest oryginalna, ale obrys budynku powstaje również w CADzie i wydrukowany na folii jest przyklejony na mapkę.

 

Ponieważ sprawdziłem to u źródła napiszę - a nuż komuś się to jeszcze przyda.

 

Wersja A: oczywiście najchętniej.

Wersja C: cyt.: "żeby było czytelne i nie latało luzem" :lol:

Wersja B: czyli najwygodniejsza dla architekta - o dziwo też jest akceptowalna, pod warunkiem, że gotowy wydruk zostanie poświadczony przez geodetę.

 

Jest jeszcze wariant D, bardzo wygodny i akceptowany w powiecie Wwa-Zach i innych:

Mapka jest zeskanowana i na skanie architekt w CADzie umieszcza obrys budynku i drukuje, a załącza się oryginalną mapkę i ten wydruk. Nie trzeba biegać po poświadczenia jak w wersji B.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy znacie może sklep/hurtownię,gdzie można uzyskać dobry rabat na całość wyposażenia sanitarnego do łazienki?

A tak w ogóle,to ile upustu dają przy zakupie zbiorczym w takich sklepach?

Dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

puk puk nowa jestem:) i wczesniej nie dojrzałam ,że babicka grupa tyż działa:(

wypada troszke o sobie działak w Bozęcnie na tyłach kościoła a raczej to juz Wierzbin jest albo Topolin eeeeee nie pamiętam;) stan na dzis załatwianie papierologii i jeszcze na razie duuża i silna motywacja bo w domu maluskie bliźniaki i miedzy zabawkami tzreba z wciągnietym brzuchem chodzić:) A mieszkamy tez bliziutko Babic na wylocie bo na Pełczyńskiego. To tyle pozdrawiamy! I lece czytać na pewno coś ciekawego znajde i pouczajacego:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj nie taka nowa znów bo działke to juz z 5 lat mamy :) i teraz załujemy troszke ,że nie gdzies może nie bliżej ale po 2 stronie warszawskiej. Tzn ja żałuje ale mąz jest zachwycony przyjeżdza na działke a tu cisza........ i tylko psy szczekaja:) i jak gzryby nowe domy rosna to akurat i dobrze i zle.

Oświećcie mnie ile zajęło wam załatwianie papierzysk?? Bo chielibysmy wystartowąć z budową w tym roku jeszcze a dopiero zaczeliśmy 3 tyg temu załatwianie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...