Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 11k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

bład własnie wróciłam do pracy:) i nadrabiam netowe zaległości akurat dziś nic sie nie dzieje (tfu fu obym nie zapeszyła):) siadam też wieczorami ale po położeniu smrolków spać. Kto by tam sie w dysputy z meżem wdawał, albo obiad na jutro gotował bp sprzatac sie na szczęscie wtedy i tak nie da bo maluchy sie budza;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moniś , a jakiego masz psiaka ?

 

 

Ja w przyszlości też o jakimś myślę . Może Rodezjan, a może Golden ?

 

 

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

 

Mam roczna goldenke wlasnie :D Super pies, przyjacielski, nie szczeka :D Polecam

http://p3.labfoto.pl/photos/t/3/e/3e43d1b93e8e3f2803509eaace8a01f8-719027.jpg

To nasz sunia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Grupę Babicką.

 

Właśnie skończyłem czytanie postów (od początku) zamieszczonych na łamach Grupy i muszę powiedzieć, że są one dla mnie cennym źródłem wiedzy.

Miło mi będzie przyłączyć się do waszej grupy, jeśli zechcecie mnie przyjąć. :oops: Myślę, że spełniamy (tzn. ja z żonką) "wymogi formalne" t.j. posiadamy działeczkę w Kwirynowie przy ul. Granicznej i w maju/czerwcu planujemy rozpoczęcie budowy.

 

Pozdrawiam całą Grupę

 

i do zobaczenia na budowie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeszkadzajka zadzwon do gminy, albo do eko babic, nam ostatnio powiedzieli ze moze w tym roku uda sie z kanalizacja, ale na razie mamy w planach zrobienie szamba niestety

A jamniki to fajne psiaki, mialam szortkowlosa sunie. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ansik to fajnie:) jak uda nam sie zdązyć z paierami jakims cdem!! to tez zaczniemy w tym roku :) bedziemy was gonic i korzystac z doświadczeń.

Jessu co wy wszyscy tak blisko te działki macie??? Nas ceny pamietam (jak przez mgłe;) połozyły wtedy. 30 - 40 dolarów za działke wtedy po 4,5 przerosło mozliwości raczkujacego małżeństwa:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

acha ja własnie wyczytłam na naszym forym osiedlowym ,że wymyślono ,że lokalizacja przez babice, groty dotknie w negatywnym sensie mniejsza ilośc mieszkanców niz lokalizacja pierwotnie planowana od xxxxxxx lat bowiem w domkach mieszka mniej mieszkanców niz w blokach. Ale przeciez trasa biegłaby wtedy wdłuz sciany alsku a nawet przez lasek co na to ekolodzy??? Bo przeciez widuje sie tam sarenki , kuropatwy itp............
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z informacji jakich udzielila nam pani urzednik wynika, ze 65 dni musza dokumenty lezakowac i koniec, jest malo sympatyczna wiec ciezko ja wyczuc Wlasnie poszukujemy dojsc, zeby udalo sie szybciej. Na razie pani jest nieprzejednana. :roll:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moniś, z tym czekaniem nie jest tak źle. Pisałam już kiedyś jak to się załatwia. mnie zeszło 6 tygodni ale da się i w 5 tyg. Trzeba być upierdliwym i dzwonić codziennie lub co 2 dni i pytać czy już przejrzała papiery. Warto mieć jakiś dobry argument. Ja np mam tak wysoko wody gruntowe na działce, że prowadzenie prac na wiosnę jest prawie niemożliwe bo woda zalewa wykopy, więc muszę zrobić stan zero na jesieni. I pani się zlitowała... może uda Ci się coś podobnego wymyśleć. Lepiej nie szukać sposobów nielegalnych bo są bardzo czujni.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moniś i Przeszkadzajko,

 

Dziękuję za powitania. :D :D :D

 

W nawiązaniu do tematu przebiegu trasy szybkiego ruchu, to jakiś czas temu było to omawiane w tej Grupie. Ja ostatnio (chyba w Życiu) wyczytałem, że wariant trasy biegnącej przez Łosiowe Błota raczej nie będzie brany pod uwagę, gdyż Unia nie wyłoży na to środków na wariant antyekologiczny.

Może więc ekologia nas uratuje. :)

 

Moniś, czemu musisz tyle czekać na pozwolenie? Z tego co słyszałem urząd ma na to 1 miesiąc. Ja, w swojej naiwności, mam nadzieję złożyć dokumenty na początku marca a odebrać pozwolenie na budowę na początku kwietnia.

 

Czy ktoś chce mnie wyprowadzić z błędu? :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz Ansik z tego co wiem, to starostwo ma na wydanie pozwolenia 65 dni i obawiam sie, ze tyle bedzie to musialo lezakowac niestety, a poza tym teraz wszyscy ci co chca wystartowac na wiosne skladaja dokumenty wiec grupa oczekujacych stale sie powieksza.

Nam zalezy na czasie, poniewaz dopiero z pozwoleniem bedziemy mogli sie starac o kredyt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...