Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do dziennika 'Dybosiowo'...


Recommended Posts

  • 3 months później...

Dopiero dzisiaj rano wczytałam się w twój dziennik budowy.

Przyznam,że jak na poczatek to niezłe miałaś zamieszanie.

Ale uszy do góry...... to że źle sie zaczęło, nie oznacza,że sie źle skończy.

A wszystko idzie ku dobremu.:)

Projekcik sliczny....

Umywaleczka też.

A co do kominka - to mi się od dawna marzy identyczny. Ze starej cegły....Takie kominki mają chrakter.

Nic innego nam nie pozostało jak wspierać się i do dzieła!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze to to czekanie, teraz w sumie nic się nie dzieje bo projekcik przechodzi transformacje u architekta a ja się doczekać nie mogę na końcowy efekt. Niestety nie mogę namówić mężą na prace na działce :-? powiedzial że nic nie będzie robił do puki dom nie stanie ot i myślenie :evil:

Jestem trochę przerażona jak przyjdzie mi faktycznie już pilnowac wszystkiego ale grunt to zacząć myśleć pozytywnie bo zaczęło się paskudnie ale może koniec będzie faktycznie lepszy.

Dzięki za słowa otuchy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki dziewczyny :D U nas na razie długie czekanie, ja się zastanawiam czy powinnam poganiać architekta telefonami :-? pan nic się nie odzywa niby termin do końca miesiąca ale....jeju ja chcę dommmmmmmmmmmmmmm i moje kociarstwo też za to mój TŻ od czasu do czasu ma przypływ uświadamiania mnie jakie będa nas czekały koszty dojazdów itp - sama nie wiem czasami czy on wogóle chce zmiany choć twierdzi że chce ale nazywa siebie realistą - chciałabym zmienić go w marzyciela czasami.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hihi do wklejania murów to ho ho...ja się nie doczekam :wink: ale troszkę się podniosłam na duchu - mamy zaadaptowane poddasze :D na papierze oczywiście :-? ale mam kserówkę adaptacji. Ciesze się jak wariatka - cały dzień wlepiałam oczki w kartkę i nie mogłam wyjść z podziwu a mąż patrzył na mnie bardzo dziwnie. Zostało najtrudniejsze, czyli dół....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months później...
  • 3 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...