Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 102
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

witam właśnie znalazłam Twoją stronę. my dopiero zaczynamy budowę słoneczka i jesteśmy na etapie zasypywania fundamentów ale pogoda nam płata figle i wszystko stoi od 2 tygodni :evil: jeśli możesz to napisz ile wyniósł was SSZ? wiem że każdy buduje z czego innego ale chcę mieć chociaż mgliste pojęcie :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie Gratulacje!!!tylko pozazdrościc ,ze macie to za sobą...;-) my dociągamy stan zamknięty ...mam pytanko jak sprawdza sie Twoj piecyk OGNIWO, rowniez sie nad nim zastanawiamy, z tego co rozmawialismy podczas wizyty w Waszym domku,zakupiliscie ten kociołek w dobrej cenie,mozna prosic namiary na priva hurtownię..pozdrawiamy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie - ponieważ tez planujemy budowę SŁONECZKA chciałam zasięgnąć informacji od doświadczonych już "budujących" ile wyniósł Was koszt budowy tego domu w stanie surowym zamkniętnym. Będę wdzięczna za odpowiedź - czy już po doświadczeniach budowlanych macie moze jakieś pomysły na zmiany w projekcie. Dziekuje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie Gratulacje!!!tylko pozazdrościc ,ze macie to za sobą...;-) my dociągamy stan zamknięty ...mam pytanko jak sprawdza sie Twoj piecyk OGNIWO, rowniez sie nad nim zastanawiamy, z tego co rozmawialismy podczas wizyty w Waszym domku,zakupiliscie ten kociołek w dobrej cenie,mozna prosic namiary na priva hurtownię..pozdrawiamy

 

Witam !

Tak naprawdę to stwierdzę jak się kocioł sprawuje po tym sezonie grzewczym. Ten był rozruchowy i przy nie wykończonym domu ale uwag nie miałem.

Kociołem zakpiłem na http://www.kotly.com a konkretnie http://kotly.com/product_info.php?cPath=7&products_id=67

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie - ponieważ tez planujemy budowę SŁONECZKA chciałam zasięgnąć informacji od doświadczonych już "budujących" ile wyniósł Was koszt budowy tego domu w stanie surowym zamkniętnym. Będę wdzięczna za odpowiedź - czy już po doświadczeniach budowlanych macie moze jakieś pomysły na zmiany w projekcie. Dziekuje

Witam koszty "poszły" na privat. Wszystkie zmiany opisałem w dzienniku budowy. Pozdrawiam serdecznie !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo podobaja mnie sie Wasze schody. Teraz wiem na pewno ze podjeta decyzja ze schodami była słuszna tz nie lane a robione. Obecnie to jestem zainteresowany jak najkwiesza liczba zdjec z waszego sloneczka wiec jak cos to prosze o wrzucenie.

 

Nie ma problemu, tak naprawdę to w domku mam już wszystko zrobione, teraz prace na ogrodzie, ale staram się opisywać wszystko po kolei.

Pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...
  • 2 weeks później...

Witam serdecznie....

 

Na wstępie mega wielkie gratulacje

Odważyłam się napisać,bo ja jestem w trakcie budowy Słoneczka i też na Dolnym Śląsku:)Dokładnie jestem z Lubina

Mam wylane fundamenty.Za jakieś 2tyg ciąg dalszy....prac.

Projekt mam lustrzane odbicie wraz ze ścianką kolankową.

I oczywiście mam "niedyskretne" pytanko czy jest możliwość "zlukania" Waszego Dzieła.....Bardzo proszę o kontakt....niesamowicie byłabym wdzięczna za pozwolenie...

Mój meil:[email protected]

 

Pozdrawiam ciepło.Sylwia

Powrót do góry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...