Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

piękne drzwi, czy możesz napisać jaki to model i kolor, będę wdzięczna :lol: schody piękne, ale pewnie cena powalająca, jeśli to nie kłopot podaj cenę na priv...pozdrawiam

Witam ! Schody kosztowały zwłaszcza te wygięcia jedno 800 zł a schody łącznie 10600 zł nie wiem czy to tanio czy drogo myślę, że średnio.

Drzwi są w kolorze złoty dąb a z firmy KMT Stal.

Pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 102
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam serdecznie. Od samego początku śledzę waszą budowe. My zaczęlismy w tym roku jestesmy przy etapie wyboru (zamawiania) stropu Teriva, mam do Pana pytanie, czy ma pan jednakową wysokosc stropu na calym domku? Czy moze nad duzymi pomieszczeniami jak salon jest inaczej? Mi doradzają żeby wziąc nad salon 'mocniejszą' terive (wyższe pustaki, mniejszy rozstaw belek). Jak u Państwa się ten strop zachowuje, czy sie nie ugiął czy nie 'skrzypi' itp. ? A może zwykla lana płyta, hm mam dylemat. Ps. A bloczki Ytong Pan ma w wersji pp4/06? Z góry dziękuję. Pozdrawiam i zazdroszczę, też już byśmy chcieli mieszkac u siebie ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

W całym domu na dole mamy 2,70 m wysokościi. Nic nie zwiekszaliśmy i nic sie nie ugina. Spokojnie wszystko wg. projektu, nic nie trzeba zwiekszać, czy wzmacniać i nic się nie ugina !!! Wyskokość i rozstaw w projekcie jest idealna. Mieszka się cudownie pozdrawiam !

Krzys i Aga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

W całym domu na dole mamy 2,70 m wysokościi. Nic nie zwiekszaliśmy i nic sie nie ugina. Spokojnie wszystko wg. projektu, nic nie trzeba zwiekszać, czy wzmacniać i nic się nie ugina !!! Wyskokość i rozstaw w projekcie jest idealna. Mieszka się cudownie pozdrawiam !

Krzys i Aga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...
Gratuluję, przeczytałam wasz dziennik i jestem pod dużym wrażeniem! Uwielbiam czytać dzienniki! Zwłaszcza te chwile, w których inwestorzy przeprowadzają się i wykańczają to, co im zostało po przeprowadzce do zrobienia! Kostka przepięknie położona, pogratulować można odwagi i zaparcia! Nie tylko w układaniu kostki!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
  • 4 weeks później...

witam,

namierzyłam Wasz domek na forum odnośnie elewacji, na którym szukam wskazówek odnośnie koloru stolarki.

Mam taką samą dachówkę - Roben kasztan i zastanawiam się na kolorem okien, drzwi i bramy garażowej. Dodatkowo chciałabym to skomponować z podbitką i rynnami w kolorze aluminium. Czy u Was wszystko wszystko jest w złotym dębie, podbitka również? Jakich producentów, bo ten sam kolor niekoniecznie jest podobny u róznych firm.

Byłabym wdzięczna za pomoc.

Pozdrawiam serdecznie

 

ps. odnośnie schodów wewnętrznych- świetny wybór!!! schody betonowe są okropne, sama zmieniłam na ażurowe drewniane, mam nadzieję, że będą równie ładne co Wasze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po dłuuuugiej przerwie,a jednocześnie błyskawicznej(w sensie budowlanym oczywiście) :)

Jak pierwsze dni jesieni...no nawet zimy przetrwaliście?

My cały czas lecimy do przodu!Na dniach instalacje CO,elektr. i hydr.

Później tynki....

Później.....(hm....jak starczy kasiorki:) ) wykańczanie:)

Później...wiosna...I.....to się okaże:)

 

Pozdrowienia dla całej Rodzinki!

 

Sylwia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

namierzyłam Wasz domek na forum odnośnie elewacji, na którym szukam wskazówek odnośnie koloru stolarki.

Mam taką samą dachówkę - Roben kasztan i zastanawiam się na kolorem okien, drzwi i bramy garażowej. Dodatkowo chciałabym to skomponować z podbitką i rynnami w kolorze aluminium. Czy u Was wszystko wszystko jest w złotym dębie, podbitka również? Jakich producentów, bo ten sam kolor niekoniecznie jest podobny u róznych firm.

Byłabym wdzięczna za pomoc.

Pozdrawiam serdecznie

 

ps. odnośnie schodów wewnętrznych- świetny wybór!!! schody betonowe są okropne, sama zmieniłam na ażurowe drewniane, mam nadzieję, że będą równie ładne co Wasze

 

Witam !

Okna drzwi mamy w kolorze złoty dąb, podbitki jeszcze nie mamy ale będzie w kolorze kasztanowym, rynny są w kolorze miedzianym. Drzwi garażowe są Hormanna. nawet przy niewielkiej różnicy w kolorach nie widać tego. Pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po dłuuuugiej przerwie,a jednocześnie błyskawicznej(w sensie budowlanym oczywiście) :)

Jak pierwsze dni jesieni...no nawet zimy przetrwaliście?

My cały czas lecimy do przodu!Na dniach instalacje CO,elektr. i hydr.

Później tynki....

Później.....(hm....jak starczy kasiorki:) ) wykańczanie:)

Później...wiosna...I.....to się okaże:)

 

Pozdrowienia dla całej Rodzinki!

 

Sylwia

 

Witam !

No no z podziwem przeglądałem Wasze zdjęcia z budowy. Rośnie jak na drożdżach ! Bardzo dobra organizacja pracy. Proszę o więcej zdjęć będę częściej zaglądał. Trzymam kciuki !

W domku mieszka nam się wspaniale. Bardzo dobry wybór i przede wszytskim bardzo praktyczny.

Pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
  • 2 weeks później...

http://img137.imageshack.us/img137/4579/mikoajzlodu.jpg

Zdrowia, szczęścia, pomyślności i niech dobroć wśród Was gości.

By Wam wszystko pasowało...

By kłopotów było mało...

Byście zawsze byli zdrowi...

By problemy były z głowy...

By się wiodło znakomicie i wesołe było życie!

Niech radość i pokój Świąt Bożego Narodzenia towarzyszy wszystkim przez cały Nowy Rok 2010.

Życzymy, aby dla Was był to Rok szczęśliwy w osobiste doznania, spełnił zamierzenia i dążenia zawodowe i społeczne oraz by przyniósł wiele satysfakcji z własnych dokonań!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...