Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Skoro Czytacie moje - to nie wypadało nie czytać Waszych.

Czytam i oglądam zdjęcia

Strasznie mi sie podoba porządek i taka budowa jakiej ja nie miałem - taka uporządkowana i taka no........... "po niemiecku" -:)

Ale jako że forum ma być przyjazne - pwiedzcie - ta rura z wody zostawiona przed wylaniem wejścia - to jak sie później znalazła w domu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 102
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

i od początku - te przęsła w płocie? to systemowe były - tak?

Miały rowki od razu na wpuszczanie betonowych przęseł dolnych?

tak?

Pytanie namber 2 - a po co folia pod płytę betonową?

Tujka maleńka za blisko płotu - zobaczysz jak sie rozrośnie na boki -:)

Słusznie wybrałaś drzwi tarasowe bez słupka - nic złego sie nie dzieje na tej rozpiętości...

No chyba że kafary za blisko podejdą - to nie otworzysz juz jak ja -:)

Tynki z agregatu - zapewniam że dobre i przyjazne na lata

Też mam Paradyża - choć ciut innego...

A reasumując - podbitki (ale najbardziej szacun) za kładzenie brukowej kostki "z kolegą"

Efekt końcowy jest naprawdę wspaniały - i wkład własny w wykonanie prac równiez zasługuje na słowa uznania.

Zrealizowaliście swoje marzenia - satysfakcja jest pewno ogromna

Znam to uczucie -:)

Gorąco pozdrawiam i odhaczam do subskrybowanych.

Będę podglądał i kibicował -:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

Ta rura miała być na kabel do prądu, ale nie była. W/g projektu rozdzielnia prądu była w holu i tam była właśnie dociągnięta rura. Później zmieniłem miejsce rozdzielni na kotłownię i rura przestała być potrzebna. Miejsce na przyłącze wody to była rura 110 wychodząca z pomieszczenia gospodarczego. Teraz zrobiłbym inaczej. Zawsze powtarzam jak będę budował następny :) to... Ale chyba już nie sobie może dzieciom kiedyś doradzę .....

Tak płot systemowy z rowkami na gotowe elementy - dokładnie tak, co do tuji to tak nam doradzili, a folia sam nie wiem po co :) kazali to kupiłem. Jeden błąd co do kostki jaki zrobiłem to, że nie wymiotłem dokładnie cementu przykleił się do kostki i schodzi ale bardzo po woli. Jeszcze tylko podbitka do wykończenia została ale zostawiam ją na przyszłe wakacje - będę miał wczasy :) Dzięki za posta .....

Edytowane przez krzys_i_aga
dopisanie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...