Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Dziennika Budowy - JaMaDa


Recommended Posts

Witam Savik... dzięki... życzę powodzenia... i czekam na Twój dziennik

 

Z moim dziennikiem jest trochę opóźniony... co prawda od ostatniego wpisu (27 maja) niewiele się zmieniło, no może poza tym, że działka zarosła :-?, ale trochę się działo... i zapowiada się, że raczej nie uda mi się nic nowego wpisać do końca czerwca :( ...

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 64
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Czyżby ta dachówka Cię tak zastopowała?

Co się dzieje? Ja ostatnio jak śmigam po składach to co skład to jestem mile zaskoczony. Rabaty, dostępność materiałów....

W porównaniu do tego co się działo w tamtym roku to normalnie szok ...

Dlatego jestem zaskoczony, że masz problemy z dachówką.

Pozdrawiam i trzymam kciuki...

A co dz dziennika.. kurde jakoś nie mam talentu literackiego, więc boję się że utknę w miejscu - ale pracuje nad tym, żeby się przełamać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
  • 2 weeks później...
JaMaDa, głowa do góry, najważniejsze, że już macie dach nad głową.

 

... i to jaki :D ... a tak w ogóle to jest dobrze, tylko czasem ogarnia człowieka złość, że traci pieniądze w głupi sposób, że można było zrobić to inaczej - gdybym "tylko" wcześniej wiedział... niby nie są to duże straty, ale jak to wszystko zsumować, to... mam doła... jedno wiem, będzie ciężko, dużo wiosen minie, ale wykończymy nasz domek 8) ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...