Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Mimozy


Recommended Posts

Ewuś- jeżeli chodzi o okna to mamy PCW Jezierskiego. Ze względu na to że chcemy się wprowadzić na zimę, chcemy żeby wszystko dobrze wyschło. Jeśli osadzilibyśmy najpierw okna a potem robili tynki napewno wszystko dłużej by schło. Tetaz schnie sobie "naturalnie". Wylewki mamy mieć za tydzień więc okna mamy zaplanowe wsadzić 1 lub 4 sierpnia :wink: specjalnie przełożyliśmy datę. A tynkarze i tak będą musieli zrobić glify naokoło okien- więc im bez różnicy, czy będą to robić teraz czy za 2 tygodnie :wink:

A Wy chcecie okna drewniane czy PCW?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 970
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Moniś my koniecznie PVC - słyszałam przerażające historie o kornikach wcinających drewniane okna, aż chrupało i jakoś się wyleczyłam :lol: :lol: :lol:

Jezierski z jakiś szczególnych powodów u Was? co Was przekonało...my dopiero raczkujemy...a z powodu wilgoci tynków chcieliśmy po prostu na piętrze nie wstawiać dwóch okien,żeby się wentylowało-mam nadzieję,że starczy tyle świeżości naszym tynkom i wylewkom...bo my chcemy wprowadzić się jak najwcześniejszą wiosną....(tzn ja się chyba wkulam... :lol: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moniś my koniecznie PVC - słyszałam przerażające historie o kornikach wcinających drewniane okna, aż chrupało i jakoś się wyleczyłam :lol: :lol: :lol:

Jezierski z jakiś szczególnych powodów u Was? co Was przekonało...my dopiero raczkujemy...a z powodu wilgoci tynków chcieliśmy po prostu na piętrze nie wstawiać dwóch okien,żeby się wentylowało-mam nadzieję,że starczy tyle świeżości naszym tynkom i wylewkom...bo my chcemy wprowadzić się jak najwcześniejszą wiosną....(tzn ja się chyba wkulam... :lol: )

 

Wybraliśmy Jezierskiego, bo oglądaliśmy różne firmy na żywo. Te wizualnie i jakościowo najlepiej nam podpasowały.

My też chcemy się szybko wprowadzić. Mam nadzieję, że uda się już na Gwiazdkę:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monis :D , a u Was to tak programowo przeprowadzka ma być pod koniec roku? czy to wynik piorunujących postępów na budowie?

Pytam, bo my myśleliśmy, że może w przyszłe lato spokojnie się przeprowadzimy, ale tempo prac trochę nas zaskakuje, wszystkie ekipy się nam ładnie w rządku ustawiają jedna po drugiej i kto wie :roll:, koniec roku to pewnie nie, ale koniec lutego, marca to już pewnie zamieszkamy w domku :D.

 

b.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ja Wam zazdroszczę tej przeprowadzki na Gwiazdkę. U nas mąż uparł się, że dom musi przestać przynajmniej jeden sezon i niestety będziemy czekali z wykończeniówką do wiosny. Najśmieszniejsze jest to, ze my na własne życzenie zamieszkaliśmy z moja mamą - sprzedaliśmy mieszkanie, bo mielismy juz nagrane wieksze - babka podniosła cenę i zostalismy z niczym. Dopiero w dniu podpisanie aktu notarialnego sprzedaży naszego mieszkanie mąż wymyslił, że zaczynamy budować. Gdyby wymyślił ta budowę miesiąc wcześniej to wzielibyśmy kredyt i do końca mieszkali na swoim, a tak musimy się przemęczyć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartolinka ja to juz przed rozpoczęciem budowy nieśmiało marzyłam żeby udało się do końca roku. Jak wszystko będzie po naszej myśli to powinno się udać. Lokal użyczę mamie i teściowej a same niech upichcą Wigilię :D 8)

 

Kasia tak to jest z mężami. Jak sie uprą to trudno ich naprowadzić na coś innego :wink: zobaczysz- zanim się obejrzycie i przeprowadzka będzie tuż tuż.. ja mieszkam u teściów... więc chcę jak najszybciej się zwinąć do siebie :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monis i jak postępy? czekam i czekam i nic :D :D :D

 

Ehh. postępy nikle. Tynki caly czas się robią- zaczynam żalować że zgodzilam się na robione ręcznie...

Szambo nadal w dolku- jakoś nie mogą do mnie dojechać od 2 tygodni z wymianą...

W piątek mają wstawiać okna- mam nadzieję, że chociaż to będzie bez problemów.. :roll: eeeh

chyba muszę na urlop :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monis i jak postępy? czekam i czekam i nic :D :D :D

 

Ehh. postępy nikle. Tynki caly czas się robią- zaczynam żalować że zgodzilam się na robione ręcznie...

 

Mamy garaż tynkowany ręcznie i masakra, nasi "fachowcy" delikatnie mówiąc się nie śpieszą. Przy ich tempie pracy skończyliby w okolicach świąt Wielkanocnych. Na szczęście reszta domu będzie tynkowana mechanicznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monis i jak postępy? czekam i czekam i nic :D :D :D

 

Ehh. postępy nikle. Tynki caly czas się robią- zaczynam żalować że zgodzilam się na robione ręcznie...

 

Mamy garaż tynkowany ręcznie i masakra, nasi "fachowcy" delikatnie mówiąc się nie śpieszą. Przy ich tempie pracy skończyliby w okolicach świąt Wielkanocnych. Na szczęście reszta domu będzie tynkowana mechanicznie.

 

No właśnie masakra. Ja mam dosyć i oni też mają dosyć. Zostało im do zrobienia "na biało" schody i wiatrołap i cały garaż na szaro.. Brzydko mówiąc- żygam tynkami :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monis i jak postępy? czekam i czekam i nic :D :D :D

 

Ehh. postępy nikle. Tynki caly czas się robią- zaczynam żalować że zgodzilam się na robione ręcznie...

 

Mamy garaż tynkowany ręcznie i masakra, nasi "fachowcy" delikatnie mówiąc się nie śpieszą. Przy ich tempie pracy skończyliby w okolicach świąt Wielkanocnych. Na szczęście reszta domu będzie tynkowana mechanicznie.

 

No właśnie masakra. Ja mam dosyć i oni też mają dosyć. Zostało im do zrobienia "na biało" schody i wiatrołap i cały garaż na szaro.. Brzydko mówiąc- żygam tynkami :roll:

 

Już powoli kończą, wstawią wam okna, bramę i o tynkowaniu będziesz mogła zapomnieć :wink: To będzie tylko mgliste, można by rzec-zacierające się wspomnienie... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moniś zleciłam wycenę okien u Jezierskiego i o dziwo z szybą k=0,7 jest najtańszy z 4 innych wycen...szok! aaa mam nawet wycenę z szybą k=1 z cenami wyższymi od Jezierskiego, rewelacja, będziemy mieli okna w okleinie złoty dąb i w dodatku energooszczędne -się ciesze :D

 

Super! Nam Jezierski bardzo się spodobał wizualnie. Wygląda na porządną robotę :) a bramę garażową już wybraliście?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...