Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Mimozy


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 970
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Niżej przedstawiam zawody przedolimpijskie:

 

Viki wyławiająca kamyczki z jeziora- przytrzumuje ofiarę łapą, zamyka oczy i wsadza łeb pod wodę :D

http://img178.imageshack.us/img178/5584/9617fz8.jpg

 

Może sztafeta? Oczywiście najważniejsza jest tradycja- patyczek musi być! I nie wypuszcza jak nasi sztafeciarze :roll:

http://img511.imageshack.us/img511/967/9596im9.jpg

 

ewentualnie pływanie z jabłkiem w zębach- nowa dyscyplina olimpijska :roll:

http://img155.imageshack.us/img155/7535/9630sz9.jpg

 

może być też drzemka w międzyczasie- najważniejsze jednak żeby nie upuścić patyczka

http://img119.imageshack.us/img119/2102/9654fa5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okna wstawione, czyli niedługo baj baj ekipo tynkarzy :wink:

 

Chciałabym... narazie to ekipa tynkarzy zrobiła nam baj baj i zniknęła z budowy. Nie ma ich 2 dni! :evil: nie wiem co się dzieje, nie mogę się do nich dodzwonić- nie odbieraja, albo mają wyłączony telefon.

 

szukam pilnie w takim razie tynków maszynowych do garażu ! macie kogoś??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj nie wiem czy na sam garaż ktoś będzie chciał się w ogóle pofatygować :( musiałabyś sie rozejrzeć po okolicy może robią tynki u kogoś w pobliżu to wtedy na pewno wzięliby dodatkową robotę...pewnie przy okazji znikając pierwotnym zleceniodawcom z placu budowy na kilka dni :lol: :lol: :lol: :lol:

no a jak się będziesz rozglądać to może i swoich fachowców odnajdziesz :roll: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Wlasnie przeczytalam sobie Wasz dziennik. Duzo zdjec co zastepuje wszystkie zbedne opisy. Domek rosnie w tempie niesamowitym. Fajnie tak popatrzec . Sama bym chciala aby u mnie ruszylo ciut szybciej. Z calej galerii zdjec dla mnie wygral kibelek z szafy :). Ale tak naprawde to nie o tym chcialam.

Chcialam powiedziec ze piosenka , ktorej slowa umiescilas w swoim dzienniku jest jak dla mnie napisana :

 

...Wybuduję dom drewniany... - moj dom jest w konstrukcji drewnianej :)

 

...Wybuduję dom słoneczny

Na polanie jasnej ..... - Dookola mojej dzialki nie ma drzew. Sloneczne pola i nic wiecej (narazie :))

 

...Będę wracał już bezpieczny

Do tych kątów własnych .... - Jestem na emigracjii wiec kazdy moj przyjazd do Polski jest powrotem:)

 

...Człowiek powinien dom wybudować

Drzewo zasadzić, syna wychować ... - dom sie buduje, syn jak malowany lat ma 12 a na drzewo jest mnostwo miejsca w ogrodzie :)

 

...Choćby wyjechał na długie lata.... - taaak , to juz lata i jeszcze kilka przede mna

 

...Będzie tam wracał z każdej podróży

Z każdej podróży.....hej ! ...- jako , ze moj partner jest obcokrajowcem - podrozom pewnie nie bedzie konca :)

 

...Może będę w nim szczęśliwy

Może będę wolny."... - o czym innym moglabym marzyc.

 

 

Jak widzisz nie moge sie oprzec aby podkrasc od Ciebie ten tekst. Mam nadzieje , ze nie bedziesz mi miala tego za zle moja imienniczko :).

Pizdrawiam serdecznie i bede kibicowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc Monius,

dawno nie otwiedzalam twojego dzienika.. i jestem pod wrazenie. Super wam idzie! Tynki tradycjine, naprawda tyle czasu zainuje. U nas robyli 3 bity tygodnie, ekipa 4 osobowa 600m^2, po 12 godzin na dzien. U nas w garazu nie tynkowaly normalnie czesc sciany i sufit, a nakleili najpierw styropian a poten pociagneli klejem.

Jesli chodzi o szamba..jestem przerazona..jak mozna szprzedac taki bubel!!To wyglada tak jak by nie bylo s betonu, a s plyt gypsowych. My zamontowalismy szambo w podiezdie przed garazem. Ja ot tej firmy ktora wam to spzredala by wyciagnela pieniedzy, ze by oni przejechali na wlasny koszt i to zabrali..i poszukala inegi dostawca!! Jesli by nie chcieli uznac reklamacji..umiescila bym te zdiecia w inecie jak ich "reklamowka"

Widze ze wybralas talie samy plytecki do lazienki co my.Tez bedzie bambus paradyza w lazience dla dzieciakow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc Monius,

dawno nie otwiedzalam twojego dzienika.. i jestem pod wrazenie. Super wam idzie! Tynki tradycjine, naprawda tyle czasu zainuje. U nas robyli 3 bity tygodnie, ekipa 4 osobowa 600m^2, po 12 godzin na dzien. U nas w garazu nie tynkowaly normalnie czesc sciany i sufit, a nakleili najpierw styropian a poten pociagneli klejem.

Jesli chodzi o szamba..jestem przerazona..jak mozna szprzedac taki bubel!!To wyglada tak jak by nie bylo s betonu, a s plyt gypsowych. My zamontowalismy szambo w podiezdie przed garazem. Ja ot tej firmy ktora wam to spzredala by wyciagnela pieniedzy, ze by oni przejechali na wlasny koszt i to zabrali..i poszukala inegi dostawca!! Jesli by nie chcieli uznac reklamacji..umiescila bym te zdiecia w inecie jak ich "reklamowka"

Widze ze wybralas talie samy plytecki do lazienki co my.Tez bedzie bambus paradyza w lazience dla dzieciakow.

 

Dziękuję Irenko za odwiedziny. no trochę mnie już denerwują te tynki, tym bardziej, że ekipa "zachlała"...

Jeśli chodzi o szambo- to oni nikogo się nie boją. W necie niestety mają złą opinię o czym wcześniej nie wiedziałam. Nie przyszło mi tym razem do głowy, żeby poszperać. Ten właściciel ma nas głębooko w poważaniu, niby miły, niby przyjadą a czekamy na nich od miesiąca...aż szkoda słów, bo napewno nie byłyby cenzuralne... :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartolinka- nie udało się. Znalazłam jakichś tynkarzy przez faceta, który załatwiał nam murarzy. Mają być może jutro...

 

Skaba- drzwi są, ale zdjęć brak. Drzwi wejściowe mają dziurę nad sobą :roll: trzeba albo zamurować, albo wstawić jakiś świetlik...

 

I powiem szczerze, że opadłam juz z sił. Mam deprechę jak stąd do Pekinu :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartolinka- nie udało się. Znalazłam jakichś tynkarzy przez faceta, który załatwiał nam murarzy. Mają być może jutro...

 

Skaba- drzwi są, ale zdjęć brak. Drzwi wejściowe mają dziurę nad sobą :roll: trzeba albo zamurować, albo wstawić jakiś świetlik...

 

I powiem szczerze, że opadłam juz z sił. Mam deprechę jak stąd do Pekinu :-?

 

Coś mi się zdaje, że ta dziura to tylko do zamurowania, gerda nie ma świetlików ot, tak sobie na dziurę; wiem, bo stałam przed tym samym problemem, udało się wcześniej zamurować.

 

Monis, jeszcze troszkę, troszeczkę i będziecie mieszkać, teraz to już duperele wyłażą, najtrudniejsze za Wami. I jak już ta deprecha musi być to wybierz inny kierunek; Pekin .... tu to się można zdołować dopiero :(.

 

pozdrawiam i nieustająco trzymam kciuki, będzie dobrze :D

 

b.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...