Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Mimozy


Recommended Posts

Witam, :D

 

to może ja podam garść informacji.... to ile gniazd ma być na piętrze zależy od tego czy rura 7 lub 9 metrowa wszędzie dosięgnie. U nas jest po 1 gniazdku w centralnym miejscu każdego z pięter tak, by wszędzie można było odkurzyć, choć niestety obliczenia są zrobione na rurę 9 m. Owszem mogłam sobie wybrać 7m, ale wtedy musiałabym mieć po 2 gniazda na piętrze...a to są oczywiście pieniążki 8) 8)

poza tym należy tak ustalać "trasę "odkurzacza po domu, by była możliwie najkrótsza.

 

zgadzam się, że kufelka w wiatrołapie i kuchni - to naprawdę przydatne urządzonko. :D :D :D

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 970
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

ło matko napisałam kufelka - od razu widać o czym myślałam pisząc post....... :o :D :D :D

 

 

..... i jeszcze jedno... na

 

http://www.kominki.net

 

jest duuuużo fajnych obudów kominków.... sprawdź może coś Ci się tam spodoba !! :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monis

 

Idziecie jak burza!!!! , zaczęliśmy chyba w tym samym czasie a u nas więźba pójdzie dopiero za 2 tyg. buuu... U Ciebie piękne schody wejściowe, u mnie będzie na końcu. Jakoś wszystko u Ciebie idzie szybko. Żeby tak szybko budowali stadiony na EURO jak Twój domek to napewno byśmy zdążyli :lol: . Swój dzienniczek uzupełnię i wkleję aktualne zdjątka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monis

 

Idziecie jak burza!!!! , zaczęliśmy chyba w tym samym czasie a u nas więźba pójdzie dopiero za 2 tyg. buuu... U Ciebie piękne schody wejściowe, u mnie będzie na końcu. Jakoś wszystko u Ciebie idzie szybko. Żeby tak szybko budowali stadiony na EURO jak Twój domek to napewno byśmy zdążyli :lol: . Swój dzienniczek uzupełnię i wkleję aktualne zdjątka.

 

A dziękuję! Jutro więźbę kończą i zaczynaja deskować...

Wiesz... ja mam mocną potywacje do szybkiej przeprowadzi... mieszkam z teściami :roll: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monis a w jakiej części Warszawy Ty budujesz?

 

może my somsiadki som i nic o tym nie wiemy, co?

 

Może kiedyś Ty byś pooglądała moją elewację, a ja Twe piękne maki, hę?

 

Budujemy w Starych Babicach :roll:

 

 

a my tuż za Markami od strony Radzymina.... :D jak Wam kiedyś będzie po drodze w tamtych stronach - zapraszam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monis, piękny domek wam rośnie :)

żebyście tylko nie mieli problemów z tymi makami, bo produkcja u Was kwitnie :D :D , dosłownie i w przenośni :wink:.

 

pozdrawiam i podczytuję :)

bartolinka

 

Dziękujemy za słowa uznania :wink:

maki zostały już wykoszone kosą przez jednego z pracowników. Zaczęły już pojawiac się makówki :o i nie chcieliśmy ryzykować :roll:

Następny etap- zgrabienie i ogniiiiicho :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.......... w dzienniku cisza od kilku dni...... coś przeczuwam, że praca ostro wre, a a sama Monis buszuje wśród maków :D :D .

 

mamy nadzieję na fotki 8) 8) - hm........ nie :roll: my domagamy się fotek!! :lol:

 

Zdjęcia zaraz wrzucę :roll:

teraz pobuszować można po ściernisku- maki unicestwione :wink:

 

Więżba gotowa i od poniedziałku zaczynamy deskowanie.

 

no i mamy.... kominy.... jupi!! brakuje nam jeszcze wkładu do kominu dymowego, który będzie we wtorek :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna kuchnia, napisz, proszę co palnujesz na ściany i z czego będą fronty?

Ja cały czas nie podjęłam decyzji czy taki zestaw kolorystyczny jak u Was, czy odwrotnie - ciemna podłoga, jasne fronty .... ale kolorki moje ulubione masz :D.

Hormann jeszcze nie ma koloru orzech na swoich stronach, bo dopiero co znalazł się w ich ofercie.

U nas drzwi będą gerda SX20 orzech kapitol, a brama hormanna orzech :D

 

pozdrawiam,

bartolinka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...