Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Mimozy


Recommended Posts

Reklamacja szamba w trakcie rozważań szefa firmy.

 

Instalację pod solary zrobiliśmy, ale narazie tylko to. Może w przyszłości wrzucimy solary na dach. Narazie to nie jest najpotrzebniejsza rzecz, a jednak kosztowna.

 

Zasobnika jeszcze nie mamy :roll: ale myśleliśmy nad Buderusem... Ty juz masz?

 

mieć jeszcze nie mam, ,ale będzie 160l Buderusa właśnie...jeśli by Cię to interesował to mogę poszperać za modelem tego zasobnika...

 

 

choć jeśli pod solary to musi być z 2 wężownicami i powinnien mieć ok 300l :o :wink:

 

u nas do solarów daaaaaaaaaleko więc albo podłączymy kiedyś drugi zasobnik szeregowo, albo trzeba będzie kupić nowy 2 razy większy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 970
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Reklamacja szamba w trakcie rozważań szefa firmy.

 

Instalację pod solary zrobiliśmy, ale narazie tylko to. Może w przyszłości wrzucimy solary na dach. Narazie to nie jest najpotrzebniejsza rzecz, a jednak kosztowna.

 

Zasobnika jeszcze nie mamy :roll: ale myśleliśmy nad Buderusem... Ty juz masz?

 

mieć jeszcze nie mam, ,ale będzie 160l Buderusa właśnie...jeśli by Cię to interesował to mogę poszperać za modelem tego zasobnika...

 

 

choć jeśli pod solary to musi być z 2 wężownicami i powinnien mieć ok 300l :o :wink:

 

u nas do solarów daaaaaaaaaleko więc albo podłączymy kiedyś drugi zasobnik szeregowo, albo trzeba będzie kupić nowy 2 razy większy

 

my solary też w daaaaalszej przysżłości będziemy robić, więc póki co zwyczajny zasobnik nam wystarczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o górną łazienkę- przymierzę się do niej pod koniec tygodnia. Nastąpiła zmiana planów- zamiast Magica będzie najprawdopodobniej Zebrano Opoczno z kwiatkami :roll: ( http://www.opoczno.com/index2.php?id=42&_lang=1&KolekcjaID=268 )

 

Witaj Monis,

wybrałaś piękne płytki :D , sama się do nich przymierzałam; zobacz koniecznie jak te płytki wyglądają w rzeczywistości i na większej płaszczyźnie (mówię szczególnie o kwiatkach), bo można oczopląsu dostać :(.

 

pozdrawiam,

b.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki dziewczyny! Mózg mi się totalnie zlasował, muszę odtajeć i zakręcić na nowo zwoje ;)

Co prawda trochę porysowałam, ale nie wiem czy to będzie ostateczna wersja.

Jak usłyszałam od Nitubagi, że projekt kosztuje 500 zł to postanowiłam zaoszczędzić :roll: wydałam więc 3,57 zł (papier, gumka, temperówka, linijka- nie ma to jak tesco 8) :D )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to fakt....500 zł to szok.....ale muszę się przyznać...do górnej łazienki wybrałam sobie tak drogie płytki, że postanowiłam nie kombinować...i ten projekt zleciłam...ale może nie ma tego złego...bo będę chciałam u nich kupić umywalkę...więc może się uda to odliczyć....a do papieru milimetrowego została mi jeszcze dolna łazienka - tylko tu mam taki kłopot, że jeszcze nie wpadłam na takie płytki, które by mnie bezapelacyjnie przekonały... :roll:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, :o :o :o ... jestem w szoku... :o :o :o ... ale dużo macie już zrobione...

 

... nie podajecie żadnych cen, więc o nie zapytam... jeśli mogę :wink:

- ile hydraulik bierze za punkt?

- ile za tynki, materiał i robocizna?

 

Pozdrawiam

 

Hydraulika nie pamiętam- zapytam męża i dopiszę.

 

Tynki robocizna 20 zł m2 (z piaskiem kwarcowym)- robione ręcznie cementowo- wapienne.

Jak narazie materiały na tynk to: 2x wywrotka piachu po 250 zl, paleta wapna i paleta cementu. Jeżeli interesują Cię ich ceny to potem sprawdzę w kapowniku :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

monis jak do ciebie zaglądam to zaczynam wierzyć w lepsze jutro :D :D :D niesamowite tempo prac :D

 

my też myślimy nad solarami.. dostałam wycenę - około 11tys... chyba zrobimy tak jak wy - przygotujemy pod instalację, ale z jej montażem poczekamy..

 

świetne te rysunki łazienki.. mnie niestety talentu poskąpiono, więc uśmiecham sie do projektantów.. ale u nas projekt kosztuje 200zł, a przy zakupie płytek w ich sklepie - jest gratis.. zresztą w łazienkę chcę zainwestować, bo to kolejna rzecz, której nie zamierzam prędko wymieniać :wink:

 

Monis a czemu tynkowaliscie przed oknami,mąż mi truje, ze okna najpierw? jak to w sumie powinno być?

 

pytanie nie do mnie, ale powiem co wiem, bo ostatnio miałam ten sam dylemat.. zdecydowaliśmy się na okna drewniane.. wszyscy mówią, ze drewno montuje się po pracach mokrych, a nasz tynkarz znów twierdzi, że lepiej jak okna już są, bo wtedy można lepiej zrobić obróbki (fakt, ze facet jest pedantyczny do bólu).. montażysci też przyznali, że montują te okna wbrew zaleceniom serwisu i trochę argumentów za wczesniejszym montazem podali.. wniosek wysnułam taki: gdyby to było PCV to wygodniej zamontować je wcześniej, a z drewnem - na własne ryzyko, a ja do ryzykantów nie należę.. będą później..[/b]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...