Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do dziennika budowy Nanii


Recommended Posts

Witam, witam.

 

Jakiś czas temu Manekineko podpytywała się o namiar na kierownika budowy. Korzystacie z jego usług czy zdecydowałyście się na kogoś innego?

 

Przyznam się, że teraz z wielkim sentymentem oglądam zdjęcia z początków budów. Jesteście nietypowe, bo wiekszość buduje się solo, ewentualnie jeden duży dom dla dwóch pokoleń.

 

Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, mamy innego kierbuda, z kolei polecanego przez mojego wujka, ale muszę przyznać że za tą kasę co bierze to jakoś cienko wypada jego praca i zaczynam zastanawiać się czy warto było! Choć i tak już trochę zawracałam mu głowę, to trochę innej współpracy oczekiwałam, ale to był sam początek i ekipa się tak szybko uwineła że on chyba się tego niespodziewał, mam nadzieję że potem będzie lepie ich pilnował.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Witam, witam.

 

Przyznam się, że teraz z wielkim sentymentem oglądam zdjęcia z początków budów. Jesteście nietypowe, bo wiekszość buduje się solo, ewentualnie jeden duży dom dla dwóch pokoleń.

 

Powodzenia!

 

powiem tak-nie jest wcale tak prosto :lol: tym bardziej, że budowa wspólna a nania odwala większość jak nie 9/10 pracy :oops:

 

My niestety mieszkamy kawal drogi od budowy, nie mamy jeszcze auta, więc slabo nam narazie idzie.

 

Ale wszystkim na bardzo zależy na domku więc dajemy radę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months później...

:oops: gapa jestem.

 

Tak jestem zafiksowana na budowanie i inne rzeczy nie zawsze do mnie docierają.

 

Niedawno pojechaliśmy oglądać potencjalny samochód dla mnie. Faceci oglądali silnik i się wymądrzali. Na tej posesji był stał dom w budowie, więc zajęłam się oglądaniem szczegółów ocieplenia fundamentu. Podeszła do mnie żona sprzedającego i zaczęłam z nią rozmawiać o domu, pytać o tynki, boniowanie, okna itp.

 

Dopiero po fakcie zorientowałam się, że ta kobieta trzymała na rękach niemowlę. A ja nic, nawet nie spytałam "chłopiec czy dziewczynka".

Porażka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...