Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Nasza Lawenda.. co komu na myśl przyjdzie:)


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 6,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

  • 2 weeks później...

witam zdjęcia porobione , niestety nie pamiętam jak się wkleja musze się chyba na nowo uczyć , także chwila no chyba, że kakusek chcesz na maila to mi poślij adres na Pw tak będzie szybciej :)

a tymczasem mam do was OGROMNĄ PROŚBĘ chodzi mi o oprawy świetlne na schody pamiętam że były tu kilka razy wklejane bardzo mi się podobały,ale niestety link mi do nich gdzieś znikł chyba Efilo też je miała i skaba również kupowane w LEROY & MERLIN o ile dobrze pamiętam jeżeli możecie pomożcie bo mnie już z ,moim dużym brzuchem tak ciężko latać co chwile do sklepu , a tymbardziej że mam leżeć a nie latać :/

dzięki !!!!

Edytowane przez Natka.sm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wróciłam :) jeno, że mój dom od neta odcięli :( mam nadzieję, że dzisiaj już będzie ok..

 

wusia dziękuję za podciąganie :)

natka ty już mojej cierpkiwości nie nadwyrężaj! pięknie proszę o zdjęcia :) :) :)

co do opraw to pamiętam, że są firmy Skoff.. ale już więcej nie powiem.. jak będę miała w domu neta to poszukam i wkleję..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o witam , a jednak nie zdążyłam na czas , mam nadzieję że godzina poświęcona na próbie wklejania zdjęć przyniesie jakiś efekt

 

mam nadzieje że fotki będzie można zobaczyc , a jak nie to przepraszam

 

[

 

http://picasaweb.google.pl/108420863096007102856/ZdjeciaOznaczoneGwiazdka?authkey=Gv1sRgCJuPwt3_xeTORQ#

 

 

narazie kilka fotek z zewn i górnej łazienki kawałek , która zaczyna się płytkować

widać coś ???

Edytowane przez Natka.sm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uwaga chwalę się! po długich i ciężkich wyborach zakupiłam wiszące lampki przyłóżkowe do sypialni :) wstępnie miała to być opcja przejściowa (aż nie dorobię się na tyle, żeby kupić rokany), ale lampa urzekła mnie swym subtelnym światełkiem i refleksami - coś czuję, że zostanie z nami na stałe :) cena też mnie nadzwyczaj ucieszyła - trafiłam na przecenę o 50% :) oto ona:

 

http://i47.tinypic.com/qsmtj8.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...