Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Nasza Lawenda.. co komu na myśl przyjdzie:)


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 6,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Czesc urlopowiczka :-)) Fajnie tak naladowac baterie z dala od codziennej rzeczywistosci :-) Ja za dwa tygodnie tez uciekam na urlop .Dzieci juz na wakacjach i nawet nie maja czasu pogadac z mama przez telefon ;)Bardzo ladna lampe sobie zafundowalas-z czego jest zrobiony klosz?

W zeszlym tyg zamowilam dzieciakom basen stelazowy i do tej pory jeszcze nie doszedl.Troche sie denerwuje bo jeszcze tylko jutro maz bedzie mial mozliwosc go rozlozyc a ponoc fala upalow nadchodzi wiec chcialabym zeby zaczeli z niego korzystac jak najszybciej :rolleyes:

Natka dech mi zaparlo jak zobaczylam Wasze cudo.Swietnie Lawenda prezentuje sie z tymi boniami a okna masz zajefajne:)

Wg mnie decyzja o zmianie projektu byla najlepsza decyzja jaka podjeliscie :wave:Pokaz jeszcze troszke wnetrz bo umieram z ciekawosci :wiggle:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasiu, wusiu bardzo bardzo dziękuję wam za odwiedzinki :) i oczywiście ponownie serdecznie zapraszam :)

 

i od razu widać jak Kasia jest dobrze wychowana - zupełnie pominęła te wiszące kable, niedokończone gniazdka, niepomalowane pokoje i zaciapany prysznic tylko napisała, że domek śliczny ;) ojj dużo mu jeszcze brakuje, ale po waszym wyjeździe nabrałam takiej motywacji do działania, że wyplewiłam moje krzaczki przed domem, zrobiłam ponowny oprysk i zmęczyłam męża, żeby umówił się z elektrykiem na dokończenie tematu :) :) przyjeżdżajcie częściej!! dziękuję za cudną różę - jak ona niesamowicie pachnie!!!

 

wusia daj cynk jak pan G jutro będzie się do ciebie wybierał.. wpadnę przypadkiem do ciebie :) dobrze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kakusku lampa jest ze szkła.. naprawdę polecam, bo robi bardzo fajny klimat (na razie wisi jedna i czekam na dwie następne)

basen doszedł? już niedużo zostało ci do urlopu.. ja też się jeszcze wybieram, ale pewnie dopiero pod koniec sierpnia.. i tym razem już w Polsce - jak co roku Mazury :)

moje dzieci też własnie wyjechały na wakacje - wracaja w czwartek, więc staram się maksymalnie wykorzystać czas, żeby wreszcie coś wokół domku zrobić..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skabus basen dzisiaj dotarl-ostatnim rzutem na tasme;)Maz wieczorkiem wylatywal a rano przyszla przesylka wiec zdazyl go poskladac a z napelnieneim juz mama sobie poradzi :rolleyes:Faktycznie te poltorej tygodnia zleci mi szybciutko wiec i humor mam lepszy .Szkoda tylko ze tyle spraw czeka na mnie w Pl wiec nie bede mogla zbytnio poleniuchowac.Tata ma spore problemy zdrowotne i jutro idzie do szpitala uzgadniac termin operacji.Mimo ze beddzie to powazna sprawa(serce) jestem dobrej mysli ze wszystko sie pouklada.Miedzy innymi dlatego sprawy budowlane przeszly na dalszy plan ale jestem uzalezniona i czasem zagladam do" moich" ulubionych domkow:rolleyes:

Zaskoczylas mnie te szklana oprawa w lampach.A sa moze w kolorze bialym?Mozesz podac linka lub dokladna nazwe co to takiego?Do jadalni raczej odpada bo kazalam zrobic tylko jedno podejscie ale moze zawiesilabym sobie takie cacko nad wyspa:wiggle:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skaba a gdzie dokłądnie byłaś chyba Bułgaria czy dobrze kojarze a jeśli tak to gdzie ?

bardzo łądna la[mpka j abardzo podobna oglądałam do łazienki co prawda ale tez właśnie taka dziurkowana z refleksami , napewno będzisz zadowolona

 

,a czy ja odpoczywam , no więc niestety nie , nie da sie po prostu sie nie da , staram sie pozałatwiać jak najwięcej , wieczorami zdycham , teraz jeszcze Oliwka mi się rozchorowała , więc jestem już uziemiona

 

kaka miło że ci sie podoba , ale co mnie to wszystko kosztowało nerwów i kasy brrr , z tymi boniami dopiero był cyrk facet odklejał i doklejał po 5 po 7 cm w ta i w tamta strone , chyba wytrzymywał tylko dlatego że jestem w ciąży :)

czy to była dobra decyzja co do projketu , niestety dlaej mam wątpliwości , tymbardziej , że ten dom żeby naprawde fajnie wyglądał potrzebuje bardzo dużo kasy do zainwestowania w niego , a ja napewno wyleczyłam się z dachów 4spadzistych i domów piętrowych , ale i tak nie moge się już doczekać przeprowadzki , :)

wnętzra narazie sie robią tzn głównie łazienki no i kolory w pokojach , więc jak już coś będziej bardziej widać to może pokaże , a dlatego może bo nie wyszło mi to tak jak chciałam , i tak naprawde właśnie przeżywam że jest źle :((((( , ale to już z braku sił chodzenia po sklepach , i tego natłoku decyzji które podejmowałam przez ostatni rok , za tydzień mija rok jak zaczeliśmy budowe więc domyślacie się o co chodzi , i jak na zewnątrz udało mi się jakoś wszystko ogarnąć i jestem zadowolona , tak teraz środek zupełnie wymyka mi się spod kontroli ,

obecnie mam problem z drzwiami zewn które są w innym kolorze niż okna robione w tej samej firmie , montowane miesiąc temu a mnie przy ich odbiorze niestety nie było i teraz nie wiem co z tym fantem zrobić , bo inaczej by z nimi wracali do Wrocławia , a teraz przedpokój już wytynkowany chłopcy chcą powoli malować , a ja nie umiem im udowodnić , że to jest coś innego niż okna podobno wszystko wg umowy brrrr

 

kakusek życze zdrówka dla taty i udanego urlopu jeśli będziesz w okolicy zapraszam , póki co jestem jeszcze w dwupaku ale już niedługo

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natka dziekuje za zaproszenie ale niestety jak pisalam bede miec mnostwo zalatwien na glowie wiec dalej niz do Krakowa nie uda mi sie wyrwac;)Przede wszystkim tata pewnie nadal bedzie lezal w szpitalu a i nie wiadomo na kiedy ustala mu termin operacji.Sprawa jest dosc pilna bo jego serce jedzie juz na ostatnich obrotach:(Bardzo bym chciala aby udalo mu sie zalapac na operacje zastawki metoda przezskorna czyli nie musieliby zatrzymywac akcji serca .Jak to sie wszystko pouklada zobaczymy ale jestem dobrej mysli.

Co do projektu to macie ze skabusia piekne domki i mozecie byc dumne ze swoich osiagniec.Ja tez czasem sobie mysle ze moze trzeba bylo wybrac dom z dwu spadowym dachem ale jak popatrze na te moje polaci to zapominam o kosztach i ciesze sie ze jest on taki ladny ;)Pewnie to kwestia tego ze dom juz stoi wiec nie ma co rozpaczac nad rozlanym mlekiem ;) choc gdybym budowala drugi raz nie moge obiecac ze bylby to dom z dachem czterospadowym :D

Na pewno Twoje wnetrza sa ladne tylko Ty jestes juz wymeczona tym tempem i zblizajacym sie rozwiazaniem.Jak juz dojdzie do rozwiazania zamieszkasz w nowym domku to sobie wszystko powolutku dopiescisz.Zreszta od czego sa remonty ;)

Rozumiem ze jestes wkurzona na ten kolor drzwi ale wiele osob specjalnie robi dzrzwi w calkiem innym kolorze niz okna wiec moze taka przyjmij wersje:wiggle:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki kaka za pocieszenie ale drzwi nie odpuszcze jeszcze gdyby mi sie ten kolor podobal to może ,ale ja jestem uczulona na taki ,

trzymam kciuki za tate sama miałam pare lat temu operacje na zastawke więc wiem ile to stresu i nerwów kosztuje , u mnie serducho zatrzymywali a ja do konca nie wiedziałam czy obudze się ze swoją zastawką czy ze sztuczną , ale udało sie , miałam dużo szczęscia załapałam się na warsztaty na których byłam operowana przez Belga , także trzymam kciuki za tate

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej hej!

kasiu były ojj były :) no i wielkie dzięki - cuda zdziałałaś - pan G zadzwonił!!! :)

 

kakusek basen wypróbowany? trzymam kciuki za tatę.. na pewno będzie dobrze!

oto moja lampeczka (Froseke duża z firmy Markslojd): http://www.planetalamp.pl/product_info.php?products_id=10853

a tutaj w wersji białej: http://www.planetalamp.pl/product_info.php?products_id=10852

są też pojedyncze: http://www.planetalamp.pl/product_info.php?products_id=10851

 

natka tak, byłam w Bułgarii w Słonecznym Brzegu :) wiedziałam, że tak będzie z tym twoim odpoczywaniem ;) nie przejmuj się, że coś wychodzi inaczej niż planowałaś - będzie okazja do remontu.. ja niemal każde pomieszczenie mam "do remontu".. no może salon bym zostawiła :) kurcze.. z tymi drzwiami to trochę kłopotliwa sprawa, ale jesli ci się nie podoba to walcz, bo z doświadczenia wiem, że do pewnych rzeczy człowiek się jednak nie przyzwyczaja..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...