Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Nasza Lawenda.. co komu na myśl przyjdzie:)


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 6,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

i jak spędziłaś ten urlopowy dzień ???

 

Słoneczny Brzeg nooo to musiało być fajnie ja mam sentyment do Bułgarii , lubie tam spędzać wakacje lubie Bułgarskie morze i plaże

 

remont mówicie ... o rany ,

 

zmykam spać jestem słaba bo chora , zapalenie zatok znowu auuuu

zresztą Oliwka też -angina , ale ona się szybciej regeneruje niż ja ,

ja chce sie już przeprowadzić tam taki fajny chłodek ,w nowym domku , a my teraz mamy mieszkanko na poddaszu więc tutaj jest UKROP :(

 

POZDRAWIAM

Edytowane przez Natka.sm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wusia a co to za propozycja? :) hę?

 

natka nie byłam pewna tej Bułgarii, ale teraz wiem, że to był świetny wybór! chętnie bym tam pojechała jeszcze raz :)

zdrówka dla was! kurujcie się dziewczyny! zapalenie zatok potrafi umęczyć.. ojjj potrafi..

 

dzień spędzony radośnie! przywiozłam dzieciaki z kolonii u dziadków :), a że przygotowaliśmy im niespodziankę (J zrobił im wielką huśtawkę z krokwi, które nam zostały :) ), więc przez cały dzień przesiedziliśmy na dworze :) pochodziłam trochę wokół moich krzaczków, a J zaczął wreszcie malowanie kotłowni, bo wstyd się przyznać, ale nadal była tylko otynkowana.. a zatem efekty widać :) to lubię!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

anusiu u nas właśnie minęło 0,5 roku :) :) :)

pisałam już wusi - bardzo chętnie bym sie wybrała, ale dam znać jak będzie bliżej, bo nie wiem czy nie pojedziem na tydzień na Mazury - zależy, czy J dostanie urlop.. jest jeszcze taka ewentualność, że urlopu nie dostanie i co więcej, pójdzie do pracy w weekend, ale wtedy postaram się, żeby poszedł dopiero w niedzielę.. jak tylko będę coś wiedziała to się odezwę :) buźki dla was kobietki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mmmm.. jak mnie się jakaś zwierzyna marzy.. ojojj.. ale małż nie chce się zgodzić.. póki co wspaniałomyślnie toleruje w naszym domu kwiatki - bo to kolejne cóś wokół czego trzeba chodzić.. ale chyba mu się to już nawet spodobało, bo pod moją nieobecność podlewał je sumiennie, a dziś - zainspirowany piękną różą, jaką dostałam od kasi - wspominał coś o klombikach, kwietnikach, czy czymś w tym rodzaju :) myślę, że jak maluchy podrosną to zaludnimy dom zwierzątkami :)

 

mnie też trudno uwierzyć, że to już pół roku.. ale jak sobie to uświadomiliśmy to wzięliśmy się do roboty - mnóstwo rzeczy jeszcze jest nieskończonych, a nas ogarnęła beztroska i lenistwo po przeprowadzce..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mmmm.. jak mnie się jakaś zwierzyna marzy.. ojojj.. ale małż nie chce się zgodzić.. póki co wspaniałomyślnie toleruje w naszym domu kwiatki - bo to kolejne cóś wokół czego trzeba chodzić.. ale chyba mu się to już nawet spodobało, bo pod moją nieobecność podlewał je sumiennie, a dziś - zainspirowany piękną różą, jaką dostałam od kasi - wspominał coś o klombikach, kwietnikach, czy czymś w tym rodzaju :) myślę, że jak maluchy podrosną to zaludnimy dom zwierzątkami :)

 

mnie też trudno uwierzyć, że to już pół roku.. ale jak sobie to uświadomiliśmy to wzięliśmy się do roboty - mnóstwo rzeczy jeszcze jest nieskończonych, a nas ogarnęła beztroska i lenistwo po przeprowadzce..

 

 

Boję się, żeby nas nie ogarnęło lenistwo. Już nic mi się nie chce... , a dopiero co będzie później.........

 

I cześć Skrabusia .....

 

 

A zwierzyniec własne zaludnia nasz dom... Mamy gekona, , żólwika, pająki, rybki, chomika i co jeszcze to nieraz nawet nie wiem... , i psa....

Może wystarczy....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

arnika pająki też mamy :) niestety ;) super masz zwierzyniec :)

odpoczynek jest potrzebny.. mnie na końcówce to już naprawdę było wszystko jedno jak to będzie wyglądało, byleby już było po wszystkim.. a teraz znów wróciły mi siły i chęci, więc pomału brniemy naprzód ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wooow! jestem pod wrażeniem zwierzyńca :) choć niektórych stworzonek nie wpuściłabym pod swój dach :)

 

arnika najważniejsze, że jesteście u siebie! ludzie budują i wykańczają swoje domy po 10 lat, a wy zamieszkaliście w ciągu roku! a kuchnię zamówiłaś? u którego z panów - tego od Markotki? wypadłam na chwilę z tematu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tylko daw piesy, dwa węże i dwa Młode w swoim zwierzyńcu...;)

 

Cześć Skabuniu! :D

 

My już mieszkamy 9 miesięcy i właśnie rodzi mi się w bólach przysypialniana łazienka...:rolleyes:

 

Ciekawa jestem ile jeszcze takich ciąży będę musiała przejść, żeby wykończyć wszystko...:rolleyes::cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...