Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Nasza Lawenda.. co komu na myśl przyjdzie:)


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 6,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Eeee tam ... od razu lać.....

A przytulić nie można...??????

Ja się tam cieszę, że zaglądasz, że jesteś....

Nooo i trzeba się gdzieś w końcu zjechać.... Może u mnie na duszonkach ??? :lol:

 

A pokażesz co tam masz w tym ogródku? Bo ja też rewolucję muszę zrobić..... Wczoraj nawet pazurki wzięłam, ale... tak mi się nie chciało , że tylko przeszłam z nimi w ręku po całym ogródku i zostawiłam... ale jakby nie było to przeszłam....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

arnika w tym roku udało nam się zrobić cztery rabatki (prawie, bo brakuje niektórych roślinek). Jak się zbiorę to cyknę zdjęcia :) na rabacie z przodu domu mam już moje ulubione krzewuszki, lilaki, derenie i kalinę angielską. Do tego bergenię sercolistną, berberysy i orlika. Muszę jeszcze zakupić sosnę czarną Hoornibrokiana (jest pod Toruniem) i katalpę, ale taką jak chciałam znalazłam pod Poznaniem i nie miałam jej jak przytaszczyć. Druga rabata jest znacznie prostsza: wiąz Camperdownii, trzmielina, kilka jałowców, trawki i bylinki mchopodobne :). No i jeszcze przy tarasie: mnóstwo bylinek, lawendy, macierzanki, żurawki, pieciornik krzewiasty, golterie, irga Dammera szczepiona, świerk Little gem i Nidiformis, kosodrzewina i sosna Picobella, tawuły i kilka odmian żywotników.

 

cześć markotko ojj widzę ile grzebiecie :) znacznie więcej ode mnie :) ja niestety zazwyczaj zaczynam jak już prawie ciemno ;) i często do was zaglądam, ale z pisaniem to już gorzej :( do tego mój net często płata figle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

markotko pewnie mamy, ale np. teraz już 2 miesiące korzystam z iPlusa, bo zapominam zadzwonić do naszego dostawcy, żeby coś tam na kominie poprawił, więc co dopiero mówić o szukaniu nowego :) kwestia priorytetów :)

 

Arnika cyknę jak będą skończone.. nie wiem tylko kiedy, bo w ten weekend chyba pojedziemy w góry.. chyba - bo póki co nie bardzo mi się chce z domu ruszać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months później...
  • 3 weeks później...
  • 2 months później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...