Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Nasza Lawenda.. co komu na myśl przyjdzie:)


Recommended Posts

arnika no to już za chwilę kuchenka się pojawi :) wczoraj nadrobiłam zaległości na twoim wątku i jestem na bieżąco :)

 

widzę, że się tu mała licytacja zrobiła kto czego nie ma :) ale z drugiej strony przecież tak dużo już mamy :) :) własny kawałek świata :) (co prawda na razie dane mi go dzielić z bankiem, ale towarzystwo póki co jest znośne, więc myślę, że jakoś wytrwamy ;) )

 

kluczmonia OGROMNE GRATULACJE! bardzo chętnie się do ciebie wybiorę :) postaram się zrobić to jak najszybciej :)

 

rasia jejuuu.. a te węże to gdzie trzymasz? z takim stworzeniem to chyba jednak bym się nie zaprzyjaźniła :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Skaba... u mnie też kiedyś był wąż w domu... Mieszkał w terrarium... i tylko dwa razy uciekł... Syn go później wydał....

 

 

Choćbyśmy nie wiem jak budowały, i co nie zrobiły... to zawsze mogło by było być zrobione inaczej....

 

 

Dokładnie... Tak dużo już mamy... I ja cieszę się przeogromnie z posiadania tego co mam.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kakusku, wusia plus waszej sytuacji jest taki, że możecie jeszcze wszystko dokładnie przemyśleć i wybrać co chcecie :) ja chętnie zmieniłabym kilka rzeczy, ale pocieszające jest to, że to co jest na stałe i z założenia bardziej trwałe raczej mi się podoba (no może oprócz płytek w korytarzu.. te kiedyś na pewno wytłukę ;) )

 

wusiu był u ciebie elektryk? do mnie nie dotarł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dałabym sobie głowę uciąć, że dzisiaj już posta walnęłam.. ale go wcięło.. hmmm

 

kasiu już wiem, że PW odczytałaś :) ale chciałam cię jeszcze o różę zapytać - sadziłaś już swoją do ziemi? moja cudnie kwitnie i oszałamiająco pachnie, ale na razie trzymam ją w doniczce na tarasie, bo małż twierdzi, że jak ją teraz zasadzimy to może klapnąć.. wszystko ok, tylko, że gorąco ma podobno być jeszcze przez 2 miesiące.. to jak? sadzić, czy nie? zakochałam się w tej róży :)

 

wusia uuuu to się facet naraził :) :)

 

mam pomalowaną kotłownię!! od razu milej się zrobiło.. teraz muszę skonstruować odpowiedni wieszak i szafkę na buty.. aa i jeszcze wielki kosz na pranie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...