Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Nasza Lawenda.. co komu na myśl przyjdzie:)


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 6,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

witam , a ja tak przelotem wpadłam na chwilkę się pochwalić , dzisiaj mija rok od wjazdu koparki na naszą budowe , i na taką fajną rocznice zamontowali nam kominek a mąż zapalił już nawet dzisiaj pierwszy raz , chciałam nawet zdjęcia porobić ale mi bateria padła :(

 

serdecznie pozdrawiam

Edytowane przez Natka.sm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej hej!

kosz z Ikei zakupiony :) ostatecznie padło na ten, który ma anja - bardzo przypadł mi do gustu i wymiary idealnie pasują do mojej kotłownio-pralni ;)

 

wusia róża nadal w doniczce - w weekend dopiero będziemy sadzić..

 

natka piekne postępy u was jak na rok budowy :) szybko się uwijacie :) czekamy na zdjęcia kominka! pamiętam ten moment u mnie.. od razu zrobiło sie cieplej i przytulniej :)

 

zachorzałam znowu.. w związku z czym nasza niania oddelegowała mnie do łóżka.. leżę i zdycham..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wusia upal powiadasz?Super bo ja wlasnie an urlop wybywam:)Mam nadzieje ze dobra pogoda utrzyma sie jak najdluzej :rolleyes:

Skabus a Ty sie kuruj bo grzech w takie ladne lato w lozku lezec;)

Natka mam nadzieje ze szybko nadrobisz zaleglosci fotograficzne i pochwalisz sie nowym kominkiem:)Ja z moim mam same zgrzyty bo najpierw komin byl zbyt szeroki (pozniej udalo sie go jakos pozwezac) a teraz okazalo sie ze nie moge tak sobie wybic w nim dziury do podlaczenia komina (mam murowany w srodku z wkladkami ceramicznymi) .Majster twierdzil ze nie am z tym zadnego problemu na forum zas mowia ze takich rzeczy sie nie praktykuje i masz babo placek :bash:Jednak dziure musze jakos wybic a pozniej pozostaje nadzieje ze wszystko bedzie funkcjonowalo jak nalezy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...