Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do (Pół)dziennika gwoździka


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 8,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Pamiętam takie krzesła kinowe! Wprawdzie koło Bieruta nie siedziałam, ale kino "Stylowe" właśnie takimi dysponowało. Jako że było o dwa kroki od mojego domu, a bilety kosztowały grosze, to wiele godzin przesiedziałam z drętwiejącą... wpatrzona w ekran, na którym Luke z Hanem uwalniali księżniczkę z łap Vadera, albo Berger wyjaśniał Bukowskiemu swój światopogląd. Ech, to były czasy...

A Gwoździkowa pięknieje w oczach!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mała wioska na Białorusi.

 

Właściwie to nie wioska ... tylko wieś zabita dechami. Raz na 3 miesiące zjawia się tam lekarz-internista ... czyli taki fahowiec od fszystkiego ...

 

Przyjmuje generalnie pacjentki ... no cóż, jaki kraj taki obyczaj ...

 

 

Oto kilka cytatów z wizyt pacjentek ...

 

 

Lekarz zadaje pytania a cytaty należą do "pacjentek"

 

 

Mąż pyta " Czy to dobrze, że wypiłem w trakcie meczu 3 piwa?" Jakimi słowami Pani zareaguje?

dobrze

 

 

Mąż mówi - "Nie było mnie w domu 3 dni i .... naprawdę nie wiem gdzie piłem"Jakimi słowami Pani zareaguje?

Witaj z powrotem! :)

 

 

Mąż mówi - "Wykąpałem się i od razu uruchomiłem suszarkę. Czy to dobrze?"Jakimi słowami Pani zareaguje?

na pewno Ci się nie rozeschnie

 

Mąż mówi - " Moja mama jest fajna" Jakimi słowami Pani zareaguje?

jest faaajna, ojojoj...

 

" Mąż pyta - "Pamiętasz jakiś film dla dorosłych?"Jakimi słowami Pani zareaguje?

Pamiętam... wiele godzin przesiedziałam z drętwiejącą... wpatrzona w ekran, na którym Luke z Hanem uwalniali księżniczkę z łap Vadera...

 

Mąż pyta - " Żono - jesteś często roztargniona"Jakimi słowami Pani zareaguje?

Nic dodać nic ująć :)

 

Mąż pyta - " Co możesz dla mnie zrobić?"Jakimi słowami Pani zareaguje?

na barku mogę też zatańczyć, ewentualnie poste(ę)pować ;) rurę zostawiam bardziej utalentowanym!!

 

 

Mąż pyta - "Co jest fajnego w wizycie u ginekologa?"Jakimi słowami Pani zareaguje?

Fotele pierwsza klasa..:yes:

 

I kołysać się na nich można!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się, że "wizyta u lekarza na Białorusi" wywołała u Pań uśmiech na twarzach ... :)

 

A co do Pana....

 

Jamles - Pinezka jeszcze nie zareagowała ... czuję, że przeczyta dziś późnym wieczorem ... ale czuję, że doceni Twoją obecność w tym wątku... ;) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...