Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do (Pół)dziennika gwoździka


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 8,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

To poszło przed chwilą z mojego kompa w Firefoxie...

Chmmm...

Robię tak:

 

Edycja zwykła (nie wchodzę w zaawansowaną)/Insert image poprzez wcisnięcie "obrazka z drzewkiem"/Wybieram opcję From Computer/Wchodze w Przeglądaj/wybieram fotkę z kompa/Klikam Upload file/Mam obrazek w trybie edycji - najeżdżam na niego i klikam dwukrotnie (jak np. przy otwieraniu foldera)/Otwiera mi się "Image settings" i do wyboru m.in. rozmiar obrazka - ja wybrałam Medium/Zatwierdzam.

The end.

 

Ołóweczek był poprzednio ale już go nie ma......

 

No i muszą być te ustawienia w Profilu co powyżej, bo u mnie to wszystko zmieniło.

IMG_4885.jpg O kurczaki!!! Sprawdziłam!!! Działa!!! Gagata - jesteś WIELKA!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

100_4099.jpg

 

Matko złota! :jawdrop:

Słowo honoru Wam daję - pierwszy raz w życiu wstawiłam na fm zdjęcie prosto z HD! :o

Do tej pory NIGDY nie otwierała mi się ta opcja!

W ogóle!!!

Jestem w szoku i pozostaję w czołobitnym podziwie dla Gagatki!!!

Widać, kto z fotografią ma sporo wspólnego!!! :yes: :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To poszło przed chwilą z mojego kompa w Firefoxie...

Chmmm...

Robię tak:

 

Edycja zwykła (nie wchodzę w zaawansowaną)/Insert image poprzez wcisnięcie "obrazka z drzewkiem"/Wybieram opcję From Computer/Wchodze w Przeglądaj/wybieram fotkę z kompa/Klikam Upload file/Mam obrazek w trybie edycji - najeżdżam na niego i klikam dwukrotnie (jak np. przy otwieraniu foldera)/Otwiera mi się "Image settings" i do wyboru m.in. rozmiar obrazka - ja wybrałam Medium/Zatwierdzam.

The end.

 

Ołóweczek był poprzednio ale już go nie ma......

 

No i muszą być te ustawienia w Profilu co powyżej, bo u mnie to wszystko zmieniło.

 

 

u mnie nici z tego zdjęcie tylko załączone, wcześnie go nie widziałam :(

winorosl pachnaca.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze u mnie też z kompa dowolna wielkość i rozmieszczenie na stronie po podwójnym kliknięciu w ustawieniach mam tego WYWISIGA włączonego i przesyłanie ulepszone i idzie jak burza:) co widać u mnie na obrazku;)

 

 

 

Kiedy nie widzę żadnego obrazka :no:, ale net bardzo mi się ślimaczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To poszło przed chwilą z mojego kompa w Firefoxie...

Chmmm...

Robię tak:

 

Edycja zwykła (nie wchodzę w zaawansowaną)/Insert image poprzez wcisnięcie "obrazka z drzewkiem"/Wybieram opcję From Computer/Wchodze w Przeglądaj/wybieram fotkę z kompa/Klikam Upload file/ ......... Do tego miejsca mam tak samo, ale........... Mam obrazek w trybie edycji ............. nie mam obrazka w trybie edycji ani żadnym innym - pokazuje się dopiero po opublikowaniu wpisu.............. - najeżdżam na niego i klikam dwukrotnie (jak np. przy otwieraniu foldera)/Otwiera mi się "Image settings" i do wyboru m.in. rozmiar obrazka - ja wybrałam Medium/Zatwierdzam.

The end.

 

Ołóweczek był poprzednio ale już go nie ma......

 

No i muszą być te ustawienia w Profilu co powyżej, bo u mnie to wszystko zmieniło.

 

I nawet nie mogę napisać niczego pod zdjęciem, bo go nie widzę.

DSC_0009.jpg

DSC_0009.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edycja zwykła (nie wchodzę w zaawansowaną)/Insert image poprzez wcisnięcie "obrazka z drzewkiem"/Wybieram opcję From Computer/Wchodze w Przeglądaj/wybieram fotkę z kompa/Klikam Upload file/Mam obrazek w trybie edycji - najeżdżam na niego i klikam dwukrotnie (jak np. przy otwieraniu foldera)/

do tej pory mam tak samo i widze podglad obrazka (w przeciwienstwie do Agdusi ktora nie ma podgladu)

 

Otwiera mi się "Image settings" i do wyboru m.in. rozmiar obrazka - ja wybrałam Medium/Zatwierdzam.

The end.

 

po kliknieciu zdjecia nic mi sie dodatkowego nie otwiera, zadne okienko, nic

 

ustawienia mam wysiwyg i opcja ulepszone przesylanie zdjec. badziew jakis i tyle ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...