Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do (Pół)dziennika gwoździka


Recommended Posts

Eeee, rasistki paskudne:mad: Jedynie słuszna i wybitna jest rasa ON ....

 

 

Wiecie co .... chętnie bym dworek kupiła, nieduży, gdzieś w okolicach Perły Bałtyku aczkolwiek niekoniecznie, byle bliżej miasta z prawdziwego zdarzenia ... chyba powinnam pójść się leczyć ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

RILI???? W sensie, że CC? :D

 

 

...Norrdycka, psiakrew????

 

 

:yes:

 

Pinesce siem podobywuje:lol:

 

 

zaraz rasistki:P

 

A wiecie po co wymyślili białą czekoladę???

Żeby Murzyniątka też mogły się ubrudzić:p

 

rasistka:sick:

 

Brazunia jak nie musi być stary... i może ewentualnie we środku Polski... to moooże za parę lat:D;)... jak ceny hektarów znormalnieją:rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oooo - to Pineskę (i Gwoździka?) zapraszamy do "klubu" :D:yes: (jakkolwiek żadnych KLUBÓW i innych zrzeszeń nie znoszę:sick:).

 

Co do dworku - cóż - jak DLA MNIE musi być STARY i Z BRZEGA Polski. Nie ma to tamto.

 

Też starego szukaliśmy... tylko we środku właśnie...

ale albo rozleciany do imentu, tfu fundamentu, albo nie na naszą kieszeń, życie...

Musieliśmy se sami wybudować... chociaż nas obce duchu straszyć nie będą:p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeee, rasistki paskudne:mad: Jedynie słuszna i wybitna jest rasa ON .....

 

ON to jest na każdym pilocie napisane ... znudziło mi się ;)

 

:yes:

 

Pinesce siem podobywuje:lol:

 

mi powoli też, ale Junior walczy :)

 

Oooo - to Pineskę (i Gwoździka?) zapraszamy do "klubu" :D:yes: (jakkolwiek żadnych KLUBÓW i innych zrzeszeń nie znoszę.

 

możemy być w tym klubie....aczkolwiek żadnych KLUBÓW i innych zrzeszeń nie znoszę.:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale mops też, jak CC, molos z grupy dogowatych.. Tez mocna budowa, spora paszcza ;) tylko małe to to :rolleyes:

 

Mnie się ostatnio, z nieznanych mi wcześniej ras, ta spodobała: http://pl.wikipedia.org/wiki/Welsh_Corgi_Cardigan , miałam do czynienia na szkoleniu - strasznie fajne psy a te uszy!! Trochę wygląda jak kundel spokrewniony z połową miasteczka, ale mnie jakoś ujął.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to rozrzut duży. Ciężko będzie średnią znaleźć.

 

:lol2::lol2::lol2:

 

 

...chodzę na wystawy (jak Pineska mnie namówi) , ale nie kojarzę i nie odniósłbym się od razu ... Za to Pineska, po odczytaniu Twego postu, wydała z siebie taki jakiś dziwny dźwięk ... Nie opiszę ...ale negatywnie brzmiało.... Jezu, może ma zapalenie oskrzeli ;) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze co do CC to zwrócę uwagę, że są jakby dwa "typy" - mniejsze, szczuplejsze (tzw włoski typ), takie właśnie jak Bazysia i drugi typ (tzw amerykański, to są nieformalne nazwy i prawdziwy hodowca by pewnie dostał bóli brzucha, jakby to przeczytał), większy, cięższy, bardziej podobny, bliższy kuzynowi-mastifowi (więcej skóry, cięższa budowa, większa głowa).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze co do CC to zwrócę uwagę, że są jakby dwa "typy" ...

 

teraz zgłupiałem ... już sam nie wiem czy typ włoski czy amerykański .... obydwie nacje mają wiele wad ;) :)

 

... zawsze możesz przekonywać, że CC bardzo do mopsa podobny... tylko jeszcze nie sfilcowany :p

 

...Junior to dziecko .... zawsze będzie .... ale niedługo będzie kończył inżynierkę na PW i......jakby to powiedzieć....przekonać takie dziecko trudno ;)

Tak naprawdę, to zaakceptuje każdy nasz wybór .... to wiem ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój starszak mnie od chyba 3 lat męczy o mopsa... na razie bezskutecznie...

A gryfoniki znasz? https://www.google.pl/search?hl=pl&site=imghp&tbm=isch&source=hp&biw=1366&bih=636&q=gryfonik&oq=gryfon&gs_l=img.1.0.0l10.6229.7492.0.13290.3.3.0.0.0.0.1060.1426.1j3-1j7-1.3.0....0...1ac.1.32.img..1.2.365.Ug-OtYurgXA

Ja na posiadanie CC się nie nadaję.... nie dałabym rady utrzymać np na spacerze... a co dopiero z kąpielą w wannie;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Junior to dziecko .... zawsze będzie .... ale niedługo będzie kończył inżynierkę na PW i......jakby to powiedzieć....przekonać takie dziecko trudno ;)

Tak naprawdę, to zaakceptuje każdy nasz wybór .... to wiem ....

 

 

To powiedz, że podjęliście decyzję... chce małego... kupujecie cziłałę (cholercia jak się to pisze:confused:)...

 

zaraz się na CC zgodzi:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...