Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do (Pół)dziennika gwoździka


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 8,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Przyjmuje się, że internet jest skarbnicą wiedzy ... i chyba nikt rozsądny w dzisiejszych czasach nie będzie podważał tego stwierdzenia ...

 

aczkolwiek ... można się naciąć...

 

..my się nacięliśmy ..

 

Pineska gdzieś wyczytała, że aby terakota błyszczała się jak psu jajca należy ..... podjechać do najbliższego Lidla i zakupić płyn nabłyszczający do zmywarek W 5. Pomysł przetarcia podłóg takim płynem wydawał się nawet logiczny .... no bo przecież nabłyszczanie ma w nazwie ...

Podjechałem, zakupiłem.

Pineska ogłosiła donośnie, że właśnie "skrapia i przeciera" i nałożyła zakaz poruszania się po mieszkaniu .... w oczekiwaniu na efekt psich jaj ...

Raz udało mi się zrobić niepostrzeżenie dwa kroki do pokoju Juniora .... i już wtedy zauważyłem, że coś nie gra ... bo klapek dał odgłos odrywanego plastra ... Ale nic nie mówiłem ...

 

Mija 10 minut ...

 

"Mamo! mogę do kibelka?" - to Junior

"Nie!!! Jeszcze schnie" - to Pineska

"Gówno schnie" - to ja ...

 

... i tak kolejne 20 minut ...

 

...wreszcie wyschło ...

 

Noż qrwa bajer ... chciałem znaleźć tę stronę w internecie i ją zbanować :evil:

Noż qrwa bajer ... wszędzie zacieki, zero połysku, wręcz mgła smoleńska ... no i klapki się kleją :evil:

 

Wziąłem mopa, ciepłą wodę i ....

 

... i wtedy pomyślałem, że aby zrealizować w pełni proces zmywania ... należało wcześniej w wiaderku z wodą rozpuścić tabletkę do zmywarki ...

 

 

 

... Noż qrwa bajer ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...