Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do (Pół)dziennika gwoździka


Recommended Posts

O cholercia jaki piękny portrecik... ten przedostatni, no bosssssssssssssssski!!!

 

W kwestii MÓJ nie MÓJ to najczęściej tak działa, że ten co karmi ten rządzi, u nas tak jest i w chwilach napięcia emocjonalnego to ja muszę egzekwować np. pójście psic do ich pokoju, mężowatego najczęściej nie posłuchają.

 

 

I jeszcze nr 3.

To nie jest kładzenie uszu po sobie tylko kolega wystroił się w kokardki... z Gagatą pogadaj...

ale to przecież chłopak jest... upsss...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

  • 2 weeks później...
  • 1 month później...

Siemanko Wszystkim :)

 

Urlop niestety się skończył ... walczę teraz z remontem łazienki ...Przy okazji chodzę do pracy ...

 

Nie ma czasu na pisanie .... ale...

 

.... czasami trzeba powiedzieć dość ... i coś napisać ...

 

No to wkleję kilka zdjęć ARGO:

 

...... na Mazurach znalazł sobie nowy "kojec" ....wśród hortensji..

http://i280.photobucket.com/albums/kk194/mrjar_2008/ARGO/25%20sierpien%202014/226_zpsa732331c.jpg

 

.... stamtąd też czasami "okazywał" swój tyło-zgryz ;)

http://i280.photobucket.com/albums/kk194/mrjar_2008/ARGO/25%20sierpien%202014/225_zpsb9bd6588.jpg

 

... a teraz ...

 

 

... a teraz zdjęcie ...

 

 

... z filmu "Argo sam w domu"

 

http://i280.photobucket.com/albums/kk194/mrjar_2008/ARGO/25%20sierpien%202014/DSC04564_zps76c20427.jpg

......po powrocie z wakacji musiał przeczytać całą korespondencję i zaległą prasę :)

 

Musiał przyzwyczaić się do "starego" układu ...

....niby wszystko to samo ... te same zabawki, to samo legowisko ...

 

http://i280.photobucket.com/albums/kk194/mrjar_2008/ARGO/25%20sierpien%202014/DSC04567_zpse9b8d9bd.jpg

http://i280.photobucket.com/albums/kk194/mrjar_2008/ARGO/25%20sierpien%202014/DSC04574_zps51cb80c0.jpg

 

 

.....a jednak wszystko jakoś zmalało ;)

 

 

 

Jeszcze głupi i dlatego się dziwi ... przecież waży teraz 32.5 kg , a jego wzrost to blisko 60 cm .....

 

 

 

 

... no ale jeszcze głupi ... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OOO masz piesia , niesamowity :jawdrop:, teraz będę częściej zaglądać :cool: - moje marzenie to albo szwajcar albo berneńczyk ale to pierwsze raczej mądrzejsze ;) tak przypominam, że u mnie jest prawie 5-letnia sunia Febe owczarek długowłosy oraz kot MCO Dexter 3-letni też długowłosy, jedno waży 32 kg drugie 12 :p i zbieram się żeby się dopsić - pozdrawiam serdecznie Pineskę :) Edytowane przez Zazdrośnica
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje Drogie Koleżanki

 

... ledwo pochwaliłem się zdjęciami ... i od razu odpokutowałem .... bo dzisiaj byłem z Argo u weta ...

 

Otóż dziś rano zastaliśmy psa zaślinionego do potęgi n-tej. Cała dolna szczęka i podgardle mokre. Jego posłanie było tak mokre, że wyglądało na zasikane ...

 

Pojechałem do weta.

Diagnoza ad hoc - ......może zjadł żabę .... ( już ja szybciej bym zjadł )

........może ugryzł go pająk ...( a może mrówka ?.... dla mnie to wróżenie z fusów)

 

- dostał atropinę w zastrzyku i zapłaciłem 40 zł .................za te fusy

 

Mocny ślinotok ustał, ale lekki dalej się utrzymuje ...

 

 

PS. Dwie godziny temu Pineska znalazła u Argo małą opuchliznę w kąciku prawego oka. Zobaczymy co z tego wyniknie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje Drogie Koleżanki

 

... ledwo pochwaliłem się zdjęciami ... i od razu odpokutowałem .... bo dzisiaj byłem z Argo u weta ...

 

Otóż dziś rano zastaliśmy psa zaślinionego do potęgi n-tej. Cała dolna szczęka i podgardle mokre. Jego posłanie było tak mokre, że wyglądało na zasikane ...

 

Pojechałem do weta.

Diagnoza ad hoc - ......może zjadł żabę .... ( już ja szybciej bym zjadł )

........może ugryzł go pająk ...( a może mrówka ?.... dla mnie to wróżenie z fusów)

 

- dostał atropinę w zastrzyku i zapłaciłem 40 zł .................za te fusy

 

Mocny ślinotok ustał, ale lekki dalej się utrzymuje ...

 

 

PS. Dwie godziny temu Pineska znalazła u Argo małą opuchliznę w kąciku prawego oka. Zobaczymy co z tego wyniknie.

 

 

Że sobie wypraszam... że niby któraś z nas uroki rzuciła????:eek:

 

to już prędzej bym Ciebie... albo tą żabę...

skąd żaba w domu???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie z urokami proszę nie mieszać,

ja dopiero dziś chwalę zaślinionego...w tych hortensjach wygląda zaczepiście :)

a legowisko trzeba było prać w 40 stopniach,

a nie nastawiać na gotowanie...nie sprałoby się o trzy rozmiary :rolleyes::cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam był w domu???

no właśnie teraz nie był ... Zresztą zostaje od dawna sam i nie był na pewno to efekt "wqrwienia na samotność"

 

moja myśliwska terierzyca pluje i wyciera pysk we wszystko co na drodze .....

... ten dalej próbuje wszystkiego ... Niby powoli omija już gówienka, folię i pety, ale .... mu nie wierzę ... i sprawdzam

 

Że sobie wypraszam... że niby któraś z nas uroki rzuciła????:eek:

... a gdzież tam ... nie byłybyście w stanie ;)

Argo wciąż ma na szyi czerwoną obrożę :)

 

legowisko trzeba było prać w 40 stopniach,a nie nastawiać na gotowanie...nie sprałoby się o trzy rozmiary :rolleyes::cool:

 

... no i wszystko jasne .... :) :) :)

 

 

 

PS. Argo dochodzi do siebie ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

biedne zaślinione maleństwo, może jakiego ślimaka zeżarł chociaż bardziej prawdopodobne jak znaleźliście opuchliznę że coś go użarło i ma reakcję alergiczną, nie wiem czy można mu dać wapienko ale nie powinno zaszkodzić, oby szybko wyzdrowiał :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...