Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam Wszystkich!

 

obecnie jestem na etapie wyboru projektu i bardzo mocno zastanawiam się nad "Faworytem" (wariant I - c183a) - póki co zdecydowany no.1.

Chciałbym jednak zobaczyć go na żywo (najlepiej okolice Wrocławia). Na "oficjalnej" mapie coś słabo na dolnym slasku z faworytami...

 

Znajdzie się ktoś chętny do zaprezentowania swojego "Faworyta"? Z góry wielkie dzięki

 

Mój email: [email protected]

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
  • Odpowiedzi 950
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witam, buduje faworyta w wersji wariant II - c183b z dużymi przeróbkami ( min. poszerzony garaż itd).

Ponieważ pewne osoby pokazały mi swoje domki (za co dziękuje) gdy ja się zastanawiałem nad wyborem także teraz i ja służę pomocą jeśli ktoś zastanawia się nad tą wersją :)

Buduję pod Poznaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...

MagdaiGrzegorz... ja mam szerokosc 5m i to i tak uwazam ze nie jest za duzo (sam garaz ma 540, a jak wiesz sa i tacy co go poszerzaja)...

Zastanowcie sie nad projektantem sugerujacym te zmiany, poniewaz w innym watku daliscie znac, ze zaproponowal wam okno tarasowe 3x90, jak rowniez "przycina" wsyztskie inne szerokosci okien...

 

z mojej strony uwazam, ze do tego domu pasuja duze okna... tarasowe mam 360cmx240cm (suwanka 2x180), od poludnia mam witryny po 180cm szerokie, wiec ogolny podzial w salonie jest taki, ze szerokosc okna wynosi wielokrotnosc 180 cm.

W kuchni bez zniam - 270cm i kuchnia nadal zostala "obstawna (szczegolnie jezeli jest spizarnia, ktora pozwala zminimalizowac ilosc wiszacych szafek).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year później...
Witam,

 

i jak tam Wasza budowa? :)

Ja dawno po. Widzę, że mała aktywność na forum?

 

Jacekh - jak sie sprawuje drewniany taras? Byc moze w tym roku bym sie za taki drewniany zabrał?

 

 

Ps. Magda - Wysłałem Odpowiedz na zadane pytanie ale gdyby nie doszła...

Spiżarni w końcu nie robiłem bo wydala mi sie mało praktyczna. Na 2 ścianach w kuchni mam szafki kuchenne, w kuchni duży stół. W razie czego coś tam chowam do garażu wiec nie żałuje ze spiżarni nie mam. Aha, okno 180 bo od północy.

Edytowane przez phans
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...