Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

APS 119 - AGOLA, czyli jak wykończyć dom i nie zwariować


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 166
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • 2 weeks później...

witaj,

ja własnie boję się że po wybudowaniu domu wcale nie będę chciała tam mieszkać

 

jak przeprowadzałam się do swojego mieszkania też było mi źle i smutno i całkowicie do kitu :-?

po miesiącu przyzwyczaiłam się, a teraz to wcale nie chcę się z mieszkania wyprowadzać, więc może u Ciebie tez tak będzie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agola - Wasz dom jest przepiękny. Jest gotowy, skończony, zamieszkały. Dokonaliście tego. Teraz pewnie wychodzi z Ciebie cały ten stres, napięcie, konieczność pilnowania wszystkich szczegółów. To wielki wysiłek dla całej Waszej rodziny. Zbudowaliście go tak jak chcieliście, teraz po prostu - polubcie go. Będzie dobrze, zobaczysz.

Życzę samych pogodnych dni pod nowym dachem! :p

Pozdrawiam, Aldona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj

 

U mnie jeszcze daleko do budowy domu. Mam jednak obawy, że potem wszyscy się porozchodzą po domu i będziemy daleko od siebie... Ale dalej marzę o domku.

 

Pozdrawiam i trzymam kciuki za aklimatyzację.

 

Niesamowite... mnie dręczą te same myśli... W mieszkaniu to jednak wszyscy są blisko siebie, a w domu każdy pójdzie na swoje pięterko i co...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prześliczny domek.......!!!!!!

Ciekawa jestem jak wyjdzie Twoja elewacja, ja też nie mogę zdecydować się na kolor ale wiem ze dach ma być ciemny a elewacja jasna - tj jak u Ciebie.

A teraz dwa pytanka: co masz położone na dachu, jaki to kolor i firma? i co to za płytki w tej większej łazience?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
Gość m.mc
Bardzo ładny dom, gratulacje. Z mężem myślimy o bardzo podobnym - APS 181. Dlatego bardzo jestem ciekawa zdjęć salonu, interesuje mnie jak na szerkość mieszczą się meble. Proszę o duużo zdjęć :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agola,

jestem u Ciebie nie po raz pierwszy ale pierwszy raz się wpisuję z gratulacjami i podziękowaniami za dwie inspiracje: zegar z foto (zamowiłam jako prezent parapetówkowy) oraz oczywiście kamyki - tylko w mojej wersji będzie to wersja zmodyfikowana bo nie kamyki pod szybą tylko plaża:) Zbliżamy się do realizacji i pytanie do Ciebie: jak jest połączona szyba z płytkami? silikonem? i na czym ta szyba się opiera - jest jakaś ramka gumowa?

Będę wdzięczna za podpowiedź:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 1 month później...
  • 4 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...