Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

APS 119 - AGOLA, czyli jak wykończyć dom i nie zwariować


Recommended Posts

  • 2 months później...
  • Odpowiedzi 166
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Hej Agola. Poszukuję informacji na temat piwniczek pod tarasem i wyświetliła mi się Twoja :) Jak po tych kilku latach użytkowania Wasza sprawdza się w praktyce? Jakiej wysokości jest Wasza piwniczka? I ostatnie pytanie- czy oprócz narzędzi (jak wspominałaś w którymś ze swych wpisów) trzymacie w niej np. drewno do kominka? Będę wdzięczna za odpowiedź, mamy dylemat i tysiąc pomysłów na nasz taras, który ze względu na ukształtowanie działki nie może być taki, jak sobie zaplanowałam... Wszystkiego dobrego w Nowym Roku. Pozdrawiam. Aga
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Aguś! W naszej nieplanowanej piwniczce, która ma 1,70 wysokości (bo tak wyszło), ale jest szeroka trzymamy prawie wszystko: wszystkie narzędzia do ogrodu, doniczki, ziemię, karmniki, środki do roslin, kosiarkę, grill itp.

Drewno do kominka mamy w drewutni - bo musi być na powietrzu

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Zainteresował mnie ten blog. Wszystko takie ciekawe, że straciłam pół dnia na podziwianie. Zastanawiamy się nad budową tego projektu. Czy dobrze zrozumiałam, że Wasz dom ma garaż na 1 auto? Mogłabym uzyskać więcej informacji? Ile wyniosły koszty budowy? Czy da się urządzić sypialnię nad garażem jak będzie miał 1 stanowisko? Czy u Was jest odległość po 4 metry z każdej strony do sąsiada? Bo my mamy działkę szerokości 21 metrów i nie wiem czy to nie za mało do tego domu. Bardzo proszę o kontakt: [email protected]. Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki Agola za szybką odpowiedź. W naszym przypadku też ta przestrzeń nie była planowana, ale chyba będzie funkcjonalna. Zwłaszcza, że mieści się tam tyle rzeczy, które wymieniłaś. Pozdrawiam serdecznie i z góry zapowiadam, że czasem będę się do Ciebie "wpraszała", żeby podziwiać i szukać inspiracji :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months później...

Witam u Ciebie,śliczny domek masz i ogród piękny:) Mam pytanie odnośnie płytek położonych na schodach .jaka firma i kolor,bo też chcę podobny kolor położyć:rolleyes: A i jeszcze zapytam ,po jakim czasie stwierdziłas.że chcesz tu mieszkać,bo wiem,że na początku najlepiej nie było:cool:

Ja za miesiąc się przeprowadzam i też mam pewne obawy, czy się przyzwyczaję.Podobnie jestem typowym blokersem:bash:

Pozdrawiam cieplutko:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...