Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Problem z podłączeniem do wodociągu i wogóle z budową:(


Wojtek80

Recommended Posts

Mam duuuuuuuuży problem.

Chcę zacząć budowę, pozwolenie na budowę mam, wcześniej oczywiście musiałem uzyskać wszystkie uzgodnienia (prąd, kanalizacja, woda, gaz) i mam je oraz wystąpić do Urzęu Miasta o ustalenie warunków zabudowy dla mojej działki i tak też się stało.

A teraz do rzeczy...w warunkach zabudowy mam napisane, że zasilanie w wodę mam wykonać zgodnie z warunkami wydanymi przez lokalnego właściciela wodociągu (podłączenie do ich wodociągu) , jednakże od czasu kiedy uzyskałem od niego warunki techniczne podłączenia zmienił się ich właściciel „teoretycznie” ponieważ w akcie notarialnym w którym zawarta jest umowa zapomnieli dopisać że ten odcinek wodociągu też jest pzrekazany i w związku z tym pojawił się problem i to duży .... ja stoję z budową, bo nie mam skąd pociągnąć wody, warunki zabudowy obligują mnie żebym się właśnie do tego wododciągu podłączył a w związku z tym nie mogę wykopać swojej studni i stamtąd czerpać wody i ogólnie nie wiem co mam z tym zrobić , jak tą spraw ruszyć...może ktoś był w podobnej sytuacji to proszę o pomoc.

Czy krótko mówiąc jeżeli mam już wydane warunki wraz z wytycznymi do kogo i jak się podłączyć z mediami, wydane PnB to czy mogę teraz zrobić coś inaczej dokonąć jakiejś korekty i załątwić sprawę tak aby Urząd zgodziła się na wykopanie przeze mnie studni z w/w powodów ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...