Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Fotodziennik Południowej - komentarze


TMK

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Będę śledzić Wasze poczynania. My z mężem mieszkamy juz w naszej południowej 6 miesięcy i wszystko spisuje się na medal.Tylko na początku nie chciało nam się po schodach wchodzić tam i z powrotem. :lol:

 

Zazdrościmy Wam , naprawdę :) Wszelkie możliwe urzędy bardzo opóźniły naszą budowę i teraz chcielibyśmy już/teraz/wszystko na raz robić, a tak się nie da. Ten rok w porównywaniu z poprzednim i tak jest o wiele lepszy, materiały budowlane są praktycznie wszędzie dostępne i można nawet trochę powybrzydzać i ponegocjować ceny :)

Do schodów jesteśmy przyzwyczajeni, mieszkamy od kilku lat na poddaszu. Może zaczniemy się martwić na starość, jak kredyt zegnie nasze kręgosłupy ;)

 

ps. Wasza strona WWW nie działa, jest gdzieś przeniesiona? Szukam zdjęcia południowej od strony tarasu, ale w wersji oryginalnej ze słupami i zadaszeniem. Nie wiem dlaczego dużo osób usuwa ten element, moim zdaniem nie warto psuć projektu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że poukłada się z Twoją ekipą, albo rychło znajdziesz lepszą :)

Sama jestem w strachu, czy w końcu zacznę budować, bo miało być w tym tygodniu a będzie w następnym (opóźnienia na poprzedniej budowie)

 

Szukam zdjęcia południowej od strony tarasu, ale w wersji oryginalnej ze słupami i zadaszeniem. Nie wiem dlaczego dużo osób usuwa ten element, moim zdaniem nie warto psuć projektu.

 

Daszki z kolumienkami w Południowej są cudowne, dlatego "przeniosłam" je do Oliwki :) :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...