Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Fotodziennik Południowej - komentarze


TMK

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Ech zazdraszczam bycia już u siebie. Skręca mnie jak słyszę o karniszach, firankach i innych takich dopieszczeniach. U mnie to daaalsza nieokreślona przyszłość :-?

 

A ja mam pytanie TMK-u. Co to za zooma miałeś na taki fajowy widok na dom? Nas jak szukamy to jeszcze nigdzie nie ma :( A to już 3 lata. Powinno choć fundamenty widać. Mało tego, nie ma szwagierki, która mieszka od 2 lat. Masz jakiegoś prywatnego satelitę, czy co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pryskaliście czymś przed sianiem trawy trawnik?

 

Czytałem, czytałem i w końcu odpuściłem sobie pryskanie. W ziemi są resztki praktycznie tylko trawy samosiejki, skopane jest na szpadel, wyrównanie w trakcie ;) Coś tam i tak wyrośnie z chwastów, rozmawiałem o tym w sklepach i znajomym rolnikiem - polecali zasiać, poczekać aż trawa się dobrze ukorzeni i w razie potrzeby spryskać czymś na chwasty dwulistne typu starane czy aminopielikiem. Zobaczymy jak będzie :)

 

 

Patrzyłam dzisiaj na naszą ziemię i nie wiem, czy mamy dobrą glebę i czy nie trzeba dosypać ziemi :roll: :roll:

 

Trawa rośnie na każdej ziemi :)

 

ps. wilk nie taki biedny :D Codziennie min dwa spacery, regularne szczotkowanie, opatrunki, witaminki, pełna obsługa chorego :) W dodatku jak przystało na owczarka, poczuł wiosnę i gubi sierściuchę. Szczotkowanie bardzo lubi, no może poza pewnym miejscem ;) :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie TMK-u. Co to za zooma miałeś na taki fajowy widok na dom? Nas jak szukamy to jeszcze nigdzie nie ma :( A to już 3 lata. Powinno choć fundamenty widać. Mało tego, nie ma szwagierki, która mieszka od 2 lat. Masz jakiegoś prywatnego satelitę, czy co?

 

Prywatny w konserwacji ;) Fotka z googla, z tego co pamiętam zoomi ma trochę inne mapy. Musisz zaglądać na wszystkie strony z mapami, w końcu zrobią aktualizację. Zaczynają od dużych miast i powoli rozszerzają obszar na peryferia. W razie czego czekaj na koniec naprawy mojego satelity ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
mam prośbę:) czy masz moze umowe z tynkarzami? jezeli tak , to czy moglabym prosic o przeslanie?

 

Umowa była krótka - płacę w ratach po sprawdzeniu i zawsze mniej niż było zrobione :) Czyli zrobili 50% to dostali 30% itd a na koniec wyrównanie do 100%. Na koniec przed odebraniem reszty, jeszcze przez cały dzień skrobali beton w całym domu z tynku, sprzątali i... od nowa zacierali cały sufit w salonie. Szczęśliwi byli jak nie wiem co :D Każdą wypłatę potwierdzali pisemnie z czytelnym podpisem. Cała umowa to było ręcznie przy nich spisane parę zdań i szczerze mówiąc nie wiem gdzie leży. Część papierów pochowana już w domu przez żonkę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej TMK-I, gdzie kupowaliście tuje i po ile :)

A gdzie zdjęcia :(

 

trochę nam za Wami tęskno, trzeba się spotkać koniecznie :)

Może spotkanie z Afrodytą w końcu wypali ?

Ty mi tutaj żadne"może"!!! NA PEWNO!!!!

Nie kracz, bo będzie na Ciebie...:cool:

 

REZERWACJI JUŻ DOKONAŁAM!!!

I NIE MA "TOTAMTO"!!!! MUSI BYĆ!!!!

 

Tomaszku, to Ty mając taką piesę nie wiedział, że trza poprawkę brać na jego "obejście"?

A najlepiej jeszcze żwirkiem wysypać, albo czymkolwiek innym, bo trawa się nie uchowa.

I niestety nie wygląda to sympatycznie od strony drogi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...