Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Fotodziennik Południowej - komentarze


TMK

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

  • 2 weeks później...
Oż Ty wredoto, spotkanie w listopadzie, bo teraz wszystkie weekendy mam zajęte.

To którego? :)

 

Może 8-9 XI, do dogadania.

 

 

Mam pilne pytanie, czy robiliście projekt przyłącza elektroenergetycznego???? :jawdrop:

Tzn? Do odbioru elektrycznego? Elektryk coś tam sobie porysował, podbił się pod tym i wystarczyło do odbioru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To teraz tylko na czekamy na opinie z uzytkowania:))) Cieplej zimy zyczymy:)

 

Mieszkamy już trochę ponad rok i mogę spokojnie potwierdzić dobry wybór projektu. Dom jest funkcjonalny i chyba tylko brakuje mi trochę większego garażu i/lub pomieszczenia na taczki, grabki etc. Zima szybko zbliża się, na szczęście i z bólem ($) zgromadziliśmy 4 tony opału i musi wystarczyć :) Zapowiadają gorszą zimę od poprzdniej, zresztą dzisiaj w nocy spadło do -2stC :confused: Popierdzieliło tą jesień....

Wczoraj (a raczej dzisiaj) do godz. 1:30 pomontowałem na całym parterze listy progowe i przypodłogowe z VOXa. Ale ładnie się zrobiło :)

 

Na zewnątrz raczej koniec z pracą, jest za zimno na jakiekolwiek zabawy budowlane. W ramach aury od dwóch dni zaczęli na naszej ulicy robić chodniki. Też sobie porę znaleźli ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Witaj :welcome: .Dawno mnie nie było ,a tu takie postępy:jawdrop:, co prawda nie chce mi się do końca otworzyć zdjęcie południowej w pełnej "krasie", ale widziałam ją na innym zdjęciu. Jest piękna. Mówisz,a raczej kraczesz wraz z innymi i zapowiadasz srogą zimę i masz już 4 tony opału. A my mamy na razie tylko 2 t. groszku:jawdrop:. Trzeba chopa pogonić i nadbudować kojec do groszku,coby jeszcze 2 t się zmieściły;). Miesiąc temu jak robiliśmy porządek w 1 garażu ,syn po powrocie ze szkoły spytał się nas czy teraz świnie będziemy mieli,bo ten składzik na groszek rzeczywiście zagrodę dla świń przypomina:yes:.

Aha proszę nie straszyć opuszczeniem nas;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...