Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Fotodziennik Południowej - komentarze


TMK

Recommended Posts

TMK

Zebrać rodzinkę na wycieczkę, zero kanapek, słoik robali i jemy jak złapiemy

 

A jak nie złapiecie rybek, to zostaną .....................do zjedzenia robale :D :D :D

Jeszcze zapytam

Zabierasz mydło, wiesz po co.....???

 

A tak poważnie, jak jeździmy w okolice Karpacza, to mamy ulubioną smażalnie i tam Michał je pstrąga, a ja okonia nilowego, ani jednej ości z masełkiem czosnkowym, niebo w gębie...... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

TMK
Zebrać rodzinkę na wycieczkę, zero kanapek, słoik robali i jemy jak złapiemy

 

A jak nie złapiecie rybek, to zostaną .....................do zjedzenia robale :D :D :D

Jak nie złapiemy, to w drodze powrotnej przy pewnej stacji benzynowej podaja pyszne naleśniki :)

 

Jeszcze zapytam

Zabierasz mydło, wiesz po co.....???

 

dzieci boją się mydła ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pyszne pstrągi są w sielskiej zagrodzie (tuż koło mnie?!) trzeba się będzie umówić na rybkę :wink:

 

Gdzie koło Ciebie? To znaczy w jakiej miejscowości Kasiu we Wrocławiu?

 

dawaj adres :) bardzo ładnie proszę o namiar pstrągowy :)

 

najbliżej nas jest obok pałacu w Krobielowicach, ale nie byliśmy tam jeszcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No super urządzonko, czy już z coś na nim grilowałeś?

 

jeszcze nie odpalany - na razie dopalam starego, a ten będzie miał start przy parapetówie :)

 

A nie boisz się, że może Ci palić jedzonko w takim nowym :D :D :D

Ja to przygotowuję tylko mięsko na grilla, ale palić w nim to raczej nie nadaję się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie boisz się, że może Ci palić jedzonko w takim nowym :D :D :D

Ja to przygotowuję tylko mięsko na grilla, ale palić w nim to raczej nie nadaję się.

 

bez przesady :) to wersja w pełni wyposażona - regulacja wysokości rusztu itd, a przy grillu to się stoi i piwem polewa :)

Mięsko dzień wcześniej w zalewę, dzień później to już sama przyjemność. Ostatnio to nawet córcia zjadła smażony boczek 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najbliżej nas jest obok pałacu w Krobielowicach, ale nie byliśmy tam jeszcze.

 

W tych Krobielowicach, to ceny prawdopodobnie mają straszne.

Kiedyś chcieliśmy tam zobaczyć, to facet chciał za zaparkowanie 10 zł w latach? 2004 Michał mi podpowiada. :lol: :lol: :lol: Potraktowaliśmy go śmiechem i pojechaliśmy dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rybka w Kiełczowie z Wrocka ul. Szewczenki do końca prosto na skrzyżowaniu w prawio i za Widawą po prawej poznacie po ilości ludzi=dzieci ( właściciel, pozdrawiam, powinien mi odpalać działkę za reklamę)

 

:) niedaleko naszej pracy, a zarazem z Kiełczowa był nasz szef drugiej (tej normalnej) ekipy - niedaleko jest nasze "firmowe" pole golfowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...