Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Fotodziennik Południowej - komentarze


TMK

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Rzymskie są ładne i na szczęście już nie takie drogie jak parę lat temu. Na górze będą klasyczne, u dzieci chyba bambusowe, a te na dole. Tylko nie wiem jak będą wyglądać na drzwiach balkonowych :roll:

 

Wczoraj byliśmy w Ikei i kupiliśmy tanio ( 40 zł) drewniane żaluzje do tego mieszkania gdzie teraz mieszkamy u Kasi. Bardzo ładne. Ale tylko 100 i 80 szerokość, długość 135 i 150.

Jelii ktoś zainteresowany, to zrobię juto zdjęcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj byliśmy w Ikei i kupiliśmy tanio ( 40 zł) drewniane żaluzje do tego mieszkania gdzie teraz mieszkamy u Kasi. Bardzo ładne. Ale tylko 100 i 80 szerokość, długość 135 i 150.

Jelii ktoś zainteresowany, to zrobię juto zdjęcie.

 

coś z tych?

 

http://www.allegro.pl/search.php?string=ikea&from_showcat=1&category=15984&description=1&country=1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i puszką śmierdzi :lol: :lol: :lol:

i olejem z kutra

- ja tak specjalnie piszę , żeby Ci obrzydzić

i co byś się nie objadał na noc :evil:

 

oleju w tym nie ma :)

I wypraszam sobie, rybki są zdrowe :) a jutro przemiana materii znów dostanie przyspieszenia, od czasu wykończeniówki parę kg z 4liter spadło i dobrze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka

 

z serii "sto pytań do...." ;)

 

Tomek pierwsza rzecz to schody zewnętrzne. Były robione na ławie fundamentowej?...jeśli tak to jaka głębokość, szerokość, zbrojenie??

 

Dwa, pytałem już Ciebie o ocieplenie poddasza ale chyba nie pytałem o łączna grubość wełny?

 

i trzy.... używasz do makro może soczewek, pierścieni?.... (ale na temat ;))

 

i to na tyle 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka

 

z serii "sto pytań do...." ;)

 

Tomek pierwsza rzecz to schody zewnętrzne. Były robione na ławie fundamentowej?...jeśli tak to jaka głębokość, szerokość, zbrojenie??

 

Dwa, pytałem już Ciebie o ocieplenie poddasza ale chyba nie pytałem o łączna grubość wełny?

 

i trzy.... używasz do makro może soczewek, pierścieni?.... (ale na temat ;))

 

i to na tyle 8)

 

schody były na ławie, ława prawie na głębokość ławy domu, powyżej wymurowane bloczkami betonowymi - zbrojenie było, ale nie pamiętam ile i jakie

 

wełna 15cm w krokwiach i 5cm w stelaż

 

do makro nie mam obecnie nic, przeglądam allegro i fora za jakimś manualnym obiektywem makro typu vivitar 105/2,5 - soczewki i spółka to tylko półśrodki :)

 

uciekam spać, właśnie skończyłem panele w sypialni i garderobie :) 8) :D kręgosłupa nie czuję :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze jedno dot. schodów.

 

o ile cm obecnie jest nizej poziom płyty na schodach w stosunku do poziomu "na gotowo" w domu?? i co planujecie na wykończenie??

 

ps. po położeniu paneli należy się Tobie Wielkie piwko ;)

 

Zaraz wybieram się położyć ostatnie panele na korytarzu, to zmierzę schody i odpisze.

 

ps. po 19,5 godzinach na nogach Wielkie piwko? O nie! :D spałbym dwa dni ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze jedno dot. schodów.

 

o ile cm obecnie jest nizej poziom płyty na schodach w stosunku do poziomu "na gotowo" w domu?? i co planujecie na wykończenie??

 

Różnica między betonami teraz 5cm (na zewn. niżej). W wiatrołapie gres, na zewnątrz prawdopodobnie także, ale do tego jeszcze daleko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No musze przyznac to TY masz werbe i siły do pracy. Tyle już ułozyłeś juz paneli .

Wszystki sliczne , najbardziej oprócz pokoi dziewczynek ,mnie odpowiadają w komunikacji orzech siena . czekam na zdjecia salonu. Czy one sa podobne do merbau ? A ja jeszcze nie kupiłam paneli , od jutra zaczynamy malować , a na przyszły tydzień trzeba bedzie coś kupic i zacząc kłaść. Mam tez opcje ,żeby zamówic panele i montaż gartis .

Nie wiem jak sie to ma w prawdzie i w kosztach ostatecznie.Bo na czyms musza sobie to odkuć.

Mam pytanie czy impregnowałęś parapety wew?. , mam takie same.

gdzies kiedyś czytałam ,że chyba powinno sie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...