Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Fotodziennik Południowej - komentarze


TMK

Recommended Posts

Przymierzasz sie do balustrady , kuta czy z drzewa ?

Mnie tez to czeka , nie wiem dlaczego jeszcze tego noe zrobiłam? NIe moge ogarnac tych zakresów prac, ciagle cos wyskakuje, no i z kasa sie liczymy .

Na razie malujemy , a po malowaniu montaz schodów i podłóg.Pózniej drzwi.itd...pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Przymierzasz sie do balustrady , kuta czy z drzewa ?

Mnie tez to czeka , nie wiem dlaczego jeszcze tego noe zrobiłam?

 

Kutej nie chcę. Brałem pod uwagę ze stali szczotkowanej, jednak wygląda (przy planowanym wystroju) zbyt biurowo. Na 99% jutro kupuje wszystko do skompletowania takiego cuda, tylko przelakieruje całość pod kolor orzecha. +/- 1800zł - chyba że jeszcze dziś wygooglam coś innego ;) Drewno bukowe.

 

http://img155.imageshack.us/img155/5692/balustrady.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładne, chociaż ja wolę samo drewno, bez metalowych części :)

 

samo drewno to zabawa z tralkami etc, a ja chce razem poskładać balustrady w całość. Lenistwo ponad wszystko - to już taki etap ;)

 

Ty się już nie źle napracowałeś, więc się nie dziwię :(

 

Ale pomyśl, że już bliżej niż dalej :)

:D :D :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękuje za siebie i za moją piękniejszą połowę :D Jednak jeszcze wiele pracy przed nami. Na górze do skończenia cała łazienka, oraz z drobniejszych spraw wszystkie listwy przypodłogowe i oczywiście zmontowanie barierek.

Apropo szukałem ich w większości marketów i jakbym nie liczył, to było min 1800zł za niecałe 5mb (liczyłem tylko 5 słupów) plus gołe drewno bukowe czyli tarcie lakierowanie etc. Firmę znalazłem przez allegro, dwa szybkie telefony żonki, przesłałem szkic, on odesłał wizualizacje, zamówienie i na 90% kurier przywiezie wszystko w poniedziałek. i najlepsze, jak widać będzie 8 słupów (czyli znacznie więcej wszelkich elementów montażowych - a ceny są koszmarne za "drobiazgi") za.... 1500zł :)

Wybór jak z folią pod panele, w komforcie gdzieś pod 3zł/m2, w castoramie o ile pamiętam 2,3/m2, a dział dalej na budowlanym żółta paroizolacyjna po 1,18zł/m2 :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TMK, ales chlopie odwalil kawal dobrej roboty.

Naprawde super.

Ekstra wszystko wyglada.

Faktycznie, tylko sie wprowadzac :)

Barierki tez ekstra.

Ja mam schody jesionowe. Barierki metalowe, tzn. slupki metalowe, uchwyt z drewna i w poprzek cztery, jak to nazwac, rurki metalowe. Mialy byc 3, ale zrobili 4.

A co sie beda przejmowac :)

Gdyby nie bylo powywiercanych otworow, to kazalabym im zmieniac, a tak co ... zaslepki sobie powsadzam.

Szlag by to trafil. Zawsze cos.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o jaki ruch w komentach i dziewczyny wyszły z ukrycia ;) :D Dziękuje wszystkim i przy okazji obiecuje nadrobienie w czytaniu Waszych dzienników, teraz nie mam już sił na dłuższe siedzenie przed pudłem :roll:

 

TMK - a żyjesz jeszcze????

Dajesz radę?

 

Damy radę, dziś skończyłem montaż pstryczków na piętrze i jak zwykle "czule" pozdrawiałem naszego byłego elektryka ;) Do tej pory nie wiem gdzie zaczyna się kabel do oświetlenia strychu, jutro polowanie z czujnikiem...

 

ps. wieczorem odwiedził nas jeden z muratorowiczów, faaaajnie się rozmawiało - nie napiszę kto, może sam się ujawni :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty jak zwykle jak burza lecisz z robotą :)

Ale pamiętaj 7-go dnia trzeb odpocząć, bo po to Bóg stworzył niedzielę ( i F1 jest przecież )

 

Dlatego przeszliśmy na 6 dniowy tydzień pracy, nie ma wykrętów ;)

 

a tak poważnie, to w weekend zabudowa łazienki i kafle w kuchni :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...