Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Fotodziennik Południowej - komentarze


TMK

Recommended Posts

NO to przerwa tylko się należy na F1 :)

 

eee TV jak widzę to wychodzę - albo żonka ogląda jakieś life style, albo dzieci kanał z bajkami i tyle tego :roll:

Zresztą co tu oglądać, od lewej do prawej "ziuuuuuum", "ziuuuuum" popierniczają jak strumień elektronów w kineskopie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Barierki tez ekstra.

Ja mam schody jesionowe. Barierki metalowe, tzn. slupki metalowe, uchwyt z drewna i w poprzek cztery, jak to nazwac, rurki metalowe. Mialy byc 3, ale zrobili 4.

A co sie beda przejmowac :)

Gdyby nie bylo powywiercanych otworow, to kazalabym im zmieniac, a tak co ... zaslepki sobie powsadzam.

Szlag by to trafil. Zawsze cos.

 

przecież to mały szczegół ;) Jak pokombinujesz z doborem zaślepem, to nie będzie tego widać. A za jakiś czas i tak nikt nie będzie zwracał uwagi na takie drobiazgi - dom jest do mieszkania, nie na pokaz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

w sumie... to wolałbym klapnąć na fotelu i przesłuchać od początku do końca jakąś dobrą płytę, a na to od dawna nie było czasu. W skrajnym wypadku dobry film :)

 

ostatnie moje oglądanie filmu skończyło się po ok 30 min....... smacznym chrapaniem.

 

pozdrawiam

do następnego :)

 

 

o nie, na dobrym filmie jeszcze nigdy nie spałem :)

a "w szufladzie" leży najnowszy underworld bunt lynanów i czeka na wolny wieczór :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnie zdanie :D :D :D

Michał powiedział, że jak się wybudujemy, to miło będzie Was gościć u nas :)

więc z góry macie zaproszenie.

 

:D zanosi się na małe forumowe spotkanko, dzięki za zaproszenie :) Jeszcze trochę i jak obrobimy się z grubsza, to także zapraszam do nas :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Barierki tez ekstra.

Ja mam schody jesionowe. Barierki metalowe, tzn. slupki metalowe, uchwyt z drewna i w poprzek cztery, jak to nazwac, rurki metalowe. Mialy byc 3, ale zrobili 4.

A co sie beda przejmowac :)

Gdyby nie bylo powywiercanych otworow, to kazalabym im zmieniac, a tak co ... zaslepki sobie powsadzam.

Szlag by to trafil. Zawsze cos.

 

przecież to mały szczegół ;) Jak pokombinujesz z doborem zaślepek, to nie będzie tego widać. A za jakiś czas i tak nikt nie będzie zwracał uwagi na takie drobiazgi - dom jest do mieszkania, nie na pokaz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TMK napisał:

Zresztą co tu oglądać, od lewej do prawej "ziuuuuuum", "ziuuuuum" popierniczają jak strumień elektronów w kineskopie

 

A my rzucamy wszystko i jak te sroki w gnat gapimy się na to ziuuuum.

Mało tego nasze starsze dziecko zakłada stary kask budowlany, gogle, składa sobie z klocków kierownice (ewentualnie bierze odpustowa kierownicę), z zagłówków i poduszek konstruuje bilod i zaczyna wydawać jakieś bliżej nieokreślone dźwięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ps. wieczorem odwiedził nas jeden z muratorowiczów, faaaajnie się rozmawiało - nie napiszę kto, może sam się ujawni :)

 

Jam to był (nie chwaląc się) - jestem pod dużym wrażeniem wykonanej roboty (własnymi ręcami) i zaangażowania kol. Małżonki w prace fizyczne.

 

Że miałeś jeszcze siłę pisać nocą na FM ....

 

Pozdrav

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jam to był (nie chwaląc się) - jestem pod dużym wrażeniem wykonanej roboty (własnymi ręcami) i zaangażowania kol. Małżonki w prace fizyczne.

 

Że miałeś jeszcze siłę pisać nocą na FM ....

 

Pozdrav

 

Efekt nadmiaru odrdzewiacza, colą zwanego :) :lol:

 

 

ps. właśnie zwiozłem w trzech turach wyposażenie łazienki w tym najnowsza serię kafli z Opoczna :D pikne! :)

 

http://img29.imageshack.us/img29/433/kafle.jpg

 

http://img30.imageshack.us/img30/8497/0093415712661583336.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow!!! Piekne.

TMK, nie chcialo mi sie juz kombinowac.

Tym bardziej, ze mnie nie ma na miejscu, tylko moi rodzice. Nie chcialam juz taty obarczac kolejna rzecza.

Przyzwyczaje sie z czasem :)

Cos czuje, ze bedzie wiecej takich rzeczy.

Do tej pory, prawie wszystko, robil moj tato, ale teraz jest juz troche za stary i chory i musze brac pseudofachowcow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tej pory, prawie wszystko, robil moj tato, ale teraz jest juz troche za stary i chory i musze brac pseudofachowcow.

 

z nimi tak to już jest... Dzisiaj ściągnąłem tynkarzy na poprawki, do końca przyszłego tygodnia mają usunąć wszelkie babole m.in. na suficie w salonie. Lekko zdziwieni, jednak po obejrzeniu swego dzieła nie wykręcali sie od reklamacji. Sorry, ale nie mamy sił na poprawianie 40m2 sufitu i paru innych niespodzianek, przynajmniej będzie nauczka aby tynków nie odbierać jak są mokre...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

właśnie pokazałam Sławkowi Wasz domek. I pomyśleć że rok temu było tam "ściernisko". Ładne kafelki -będziesz sam układał?

 

Na "fachowców" biorących więcej niż kosztowały kafle nie mamy już kasy. Na partaczy nie dam 1gr, czyli jak zwykle własna produkcja - ale ćwiczyłem na kotłowni ;)

 

Za 9 dni będzie rocznica pierwszego wbicia łopaty :) Teraz wydaje się że to wszystko idzie tak wolno, jednak z drugiej strony to dopiero rok...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...