Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Fotodziennik Południowej - komentarze


TMK

Recommended Posts

A, ja nie chcialam oblozonej plytkami. Kupilam wanne z hydromasazem i z obudowa plastikowa.

 

To osobna bajka :) Takich wanien z definicji raczej nie obudowywuje się, musi być ciągły dostęp do osprzętu, filtrów etc. Wszystko zależy od tego jaki będziemy mieć brodzik. Kabinę jutro zamawiam tę ze zdjęcia, w obi/LM/casto nie było nic ciekawszego. Ale w casto był super fajny brodzik o wysokości 4cm, promień R55 także taki sam jak w aquaform i mam nadzieję że będzie pasował :) Wannę na razie biorę bez obudowy i zobaczę co z tego wyjdzie, panel zawsze można dokupić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

No to jest ten , to co ja chciałam wybrac,( a mąż sie nie chciał zgodził )

niski brodzik lub mozna zrobic tez brodzik z kamyków , ale to juz musi byc zrobiony odpowiedni odpływ i przygotowane jeszcze przed wylewka , żeby póżniej nie kuć w podłodze..

 

Nie pomyślałam o wylewce :o

 

U mnie akurat pasuje, odpływ na razie mam z 5-6cm poniżej poziomu wylewki i taki brodzik pasuje idealnie. Tym bardziej że kanaliza praktycznie pod tym narożnym odpływem.

Z dzisiejszych radości - kabina i umywalki zamówione :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To kiedy będzie wypróbowana i jakieś kompanko z małżonką :wink: ??

 

W weekend chce zacząć wymierzać i może kleić kafle. Jednak teraz będę miał tylko pół soboty na pracę. Jeśli wszystko rozrysuję i zacznę, to w ciągu najbliższych dni powoli będzie przybywać kafli. Chcę łączyć je bezlistwowo i muszę opanować dokładne fazowanie na 45 stopni - niestety pilarka stołowa zbyt bardzo strzępi kafle. a kąpanko za chwilę 8) :D

Dodatkowo barierki zaliczyły poślizg i będą po weekendzie, a już mam serdecznie dosyć pilnowania dzieci aby nie spadły na beton - jak przyjadą, to rzucam wszystko i montuje jak najszybciej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładne, ja wogóle lubię meble w kolorach -ciemny brąz i wszystko w takich odcieniach. W naszym salonie planujemy taki kolor mebli kupić. Podobają mi się meble z BRW, ale opinie o nich są piepskie :cry:

 

Weź pierwszego lepszego stolarza ze świebodzkiego, nie zrobi gorzej a dużo taniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U Kasi, gdzie mieszkamy są kafle do połowy i klnę, bo trzeba malować i ściany się brudzą kurzą ( są białe), w poprzednim mieszkaniu były do samej góry i to było super, więc jeśli funduszy starczy, to płytki od dołu do góry położymy :)

 

Chyba bardziej podobają mi się te pierwsze :) meble, bez nóżek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie te drugie. Sa bardziej kanciate, a ja takie wole.

TMK, to Ty jeszcze szafki chcesz sam wystrugac? :)

 

Liczyłem materiały, tylko (w tak naprawdę drogiej) castoramie i szafki w kolorze ciemnego orzecha można zrobić za 40-50% ceny sklepowej... W dolnej łazience chce zrobić całą konstrukcję z regipsów i obłożyć kaflami. Do tego tylko blat na umywalkę 80cm (zamówiona :) ) i przednie drzwiczki albo ze szkła piaskowanego, albo coś a'la ratan albo mdf w okleinie orzecha - tylko do pożądnego zabezpieczenia przed wodą.

ellaj, wybacz :) Nie kupowalem frezarki aby się kurzyła, jednak to zabawa rozłożona w długim czasie. Górna lazienka jest większym wyzwaniem :D Na razie czekam na wycenę pewnej firemki twierdzącej że zrobi o min 30% taniej od sklepowych typu cersanit czy elite. Jak będzie za dużo, to umywalki na razie zawieszam na kołkach i w międzyczasie zacznę majstrować szafki.

 

ps. i z nóżkami bardziej mi odpowiadają :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam szafek w gornej lazience, tej wiekszej zreszta, w mniejszej tym bardziej. Umywalke mam umocowana do sciany. Musze tylko poszukac szklarza i zrobic takie a'la drzwiczki ze szkla matowego.

Nie wiem, co to jest, chyba komin i tam jest dziura, ktora chcialabym zagospodarowac, tzn. zrobic poleczki, drzwiczki i miec szafke na jakies pierdolki. Przy okazji, mam nadzieje, bedzie to taka ozdoba, jakis inny element. Nie chcialam zabudowywac.

TMK, a jakie kupujesz akcesoroa lazienkowe? Wieszaczki, szczotka wc, itp., itd.

Chcialam jakies lepsze troche i ladne, ale nic nie moge znalezc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TMK, a jakie kupujesz akcesoroa lazienkowe? Wieszaczki, szczotka wc, itp., itd.

Chcialam jakies lepsze troche i ladne, ale nic nie moge znalezc.

 

Czekają już od grudnia na montaż, fotki są w dzienniku na pierwszej stronie :)

 

http://img383.imageshack.us/img383/599/m119tg7.jpg

 

http://img399.imageshack.us/img399/2573/m120lj5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...