Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Fotodziennik Południowej - komentarze


TMK

Recommended Posts

Łazienka prezentuje sie super..... podziwiam Twoją robotę.

 

Pochwal się tylko co to za wentylator??

 

i jeszcze w sprawie ocieplenia poddasza to założyłem sobie, że nie opłaca się tylko na jeden dach kupować zszywacza a tu piszesz że zapłaciłeś za elektryczny tylko 14 zł...ja już tyle allegro przeglądam i takiego nie zauważyłem

 

 

Wentylator airforce z timerem - brend sprowadzany pod castorame coś jak mac alister w ich elektronarzędziach.

 

a takera trafiłem fuksem, z rok temu obserwowałem kilka aukcji. Jedna z nich była od 1zł i w jakiejś dziwnej kategorii, ustawiłem snipa i udało się za 14zł

 

z ostatnich dwóch dni - koniec tuz tuż

 

http://img199.imageshack.us/img199/8463/m194.jpg

 

lustereczko powiedz przecie....

 

http://img5.imageshack.us/img5/972/m195.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

:o :o :o :o :o :o :o

Tomek normalnie oczy wychodzą,jednym słowem złota rączka jesteś,

łazienka super, piękne barierki,bardzo mi sie podobają,chciałabym takie mieć :roll: .

Mam pytanie co dawałeś pod panele,czy dobrze widziałam ,że płyty? Tylko jakie? Drogie były?

Pozdrawiam i trzymam kciuki za dalsze prace :lol:

 

Dawałem płyty podkładowe takie jak w linku. Wybór podkładów jest duży czyli folia, tektury, korek, płyty itd Dla mnie ważne było zlicowanie podłogi pomiędzy łazienką a resztą pomieszczeń. Dlatego dawałem płyty o grubości 5mm i idealnie zgrają się z gresem w łazience.

Cena gdzieś w okolicach tych z allegro. Kupowałem w comfort plusie z kilkunastoprocentowym upustem. Fakturę znajdę najprędzej przy przeprowadzce :)

 

Pozdrawiam

Spuchnięta Rączka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka

 

Jeśli dobrze zauważyłem wieszaki dawałeś krokwiowe a nie ES??

mocowałeś je przed położeniem pierwszej warstwy wełny??

 

do łączenia profili używałeś łączników wzdłużnych??

 

Pytaj mnie o nazwy i tak nie odpowiem 8) Do krokwi na "grzybkach" (szybciej i łatwiej się montuje), do jętek zwykłe wieszaki obrotowe (została mi paczka jakbyś chciał :)), dwa profile do siebie łącznikiem krzyżowym (na zatrzask). Odwiedziłem hurtownie, wytłumaczyłem co chcę i tyle ;)

 

 

 

ps. tv/akwarium 2:0 :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest akwa czy fototapeta? :roll:

Ładna, my w domu też będziemy mieć akwa w ścianie,

zastanawia mnie jeden fakt ile te rybki tam wytrzymają :roll:

Pozdrawiam :lol:

 

to akwarium :)

 

http://www.allegro.pl/search.php?string=wisz%C4%85ce&category=5338&buy=0&new=0&pay=0&vat_inv=0&personal_rec=0&from_showcat=1&country=1

 

a rybki jak zalejesz żelatyną, dłuuugo wytrzymają ;) W salonie będę robił podobnej długości tj. 150x45x45cm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem za akwarium

 

Łazienka wspaniała :o :o :o

może fotka w trakcie prac? to na pewno własnymi ręcyma? :wink:

 

Kasia....! :D

 

Zdjęcia kłamią, jak chcesz to Ciebie wmontuje w prace łazienkową ;) Jedynym pewniakiem byłoby gdybym załączył wyciąg z konta, wtedy na 100% uwierzysz :) albo zapraszam na wizytację w niedzielę, prawdopodobnie będę kleił gres w łazience :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj

Może TY mi bedziesz umiał doradzić ?

Mam pytanie o sposób połączenia - wykonczenia paneli podłogowych z płytkami przy kominku.

Zaproponowano mi obłozyć wokół kominka chodzi chyba o tzw. dylatacja listwami .Wg mnie brzydko to wyglada , czy jest inny sposób na połaczenie paneli podłog.z płytkami wokół kominka ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do krokwi na "grzybkach" (szybciej i łatwiej się montuje),

 

podobno grzybki są "lepsze" niz esy ;) tak przynajmniej twierdzi większość forumowiczów wypowiadajacych się w tych sprawach.

 

A słuchaj grzybki kiedy montowałeś przed położeniem warstwy między krokwiami??

 

do jętek zwykłe wieszaki obrotowe (została mi paczka jakbyś chciał :)),

jeśli zdecyduje sie na takie rozwiązanie może ubijemy "interes" wszak źródło już sprawdzone ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...