Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Fotodziennik Południowej - komentarze


TMK

Recommended Posts

TMK - przeprowadziliście się już? :)

Jak gips małzonki ?

 

powoli przenosimy zawartość szaf, ciężkie radości w przyszły weekend

 

a nowe fotki w dzienniku :D

 

TMK- ale ślicznie zrobiliście łazieneczkę - super :) wygląda jak z żurnala

To życzę bezbolesnej i mało męczącej przeprowadzki :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Łaaaał :o No robi wrażenie łazienka....

Idę do Ciebie na kurs wklejania lustra w płytki 8)

 

Nie wiem czy jest o czym nauczać - chyba że wpadniecie do nas :) Montaż zajął z 10 minut i jeszcze następne 15 minut pilnowałem czy się nie obsuwa. Pożyczyłem z pracy dwie specjalne przyssawki do przenoszenia luster, naprawdę wygodne. Cała trudność polegała na bardzo dobrym wymierzeniu otworu, kątów, przekątnych - w jednym rogu dziura uciekała około 1mm i tyle szklarz dociął - jest idealnie :) Za jakiś czas kombinuję aby na krawędziach lustra w 2mm fugę wkleić bardzo cienką chromowaną ramkę, ale to jeszcze zobaczymy :)

Na razie szukamy oświetlenia (albo drogie albo paskudne...) i od nowa szafek pod umywalki :evil:

 

jedna z możliwych wersji:

 

http://img136.imageshack.us/img136/9839/67572921337181293728514.jpg

 

 

Kurde, ale Wam fajnie - wiem, brzmi banalnie, ale szczęściarze z Was, że już na ukończeniu chatka...

A my ciągle na etapie podaj cegłę :-? Pozdrawiam

 

a żebyś wiedziała jak teraz dłuży się każdy dzień czekając na przeprowadzkę :roll: :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek łazienka super,choć przyznam się na początku jak patrzyłam na nią,nie mogłam się do końca do niej przekonać :oops: .Jednak teraz gdy prawie wszystko gotowe w całości, ukłon w Twoją stronę :lol:

A może bys otworzyl jakąś stronę na fm z poradami dla takich jak ja,jak kłaść płytki,panele,przyklejać lustra,ocieplać poddasze :roll: :wink: .

Pozdrawiam i obyście byli jak najszybciej u Siebie :lol: Byle pomału,bo jedna ręka w gipsie wystarczy :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://img38.imageshack.us/img38/6333/m203.jpg

mówiłam , że wanna z obudową to dobry pomysł, jak się znudzi, to wstawiasz okragłą i znowu na lata :wink:

łazienka wyglada rewelacyjnie, wiszacy kibelek , no własnie zawsze łatwiej posprzatac pod niz wokół 8) , tyz tak zrobię , a co jak szalec , to szaleć :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny - dziękujemy za pochwały :)

Koncepcja łazienki trochę zmieniała się w trakcie prac i jak to bywa u nas zakończyło się wspólnym kompromisem ;) Teraz po wszystkim mogę podsumować pracę, zeszło z 8-10 dni na całość, kosztu nie liczyłem dokładnie ale ok 6tys plus jeszcze dojdą szafki, światełka i pierdółki. Czyli max 7tys i nie wiem czy to dużo czy mało na łazienkę 10,3m2 :roll:

 

kamlotek - ja i poradniki? o nie :D Do tego jest potrzebna porządna wiedza, a nie własne próby i upartość ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TMK - patrzę na ułożenie płytek w łazience i się zastanawiam i myślę sobie,że nie mam takiego zmysłu, żeby coś ładnie zaprojektować - poukładać ( np. kafelki )

Boję się, żeby nie zrobić później jakiejś kaszanki :D :D :D w domu.

 

przesadzasz :) albo sama zrobisz, albo podpatrzysz jakiś fajny układ np w necie :)

 

uciekam spać, od rana kończę parter :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szacunek za zrobienie takiej łazienki!!

 

Ja sam bym się na taką robotę nie porywał. Wyglada to wszystko super

 

Co to za model wanny i jakie wymiary??.....dwie osoby się w niej zmieszczą? ;)

 

:lol: :lol: :lol:

 

trzy wersje zmieszczenia się:

1. mama z dzidzią w brzuszku

2. dwoje dzieci

3. dwoje dorosłych piętrowo, ale to groźne - patrz pkt 1 ;) :D :p

 

wanna cersanitu model joanna 150x90cm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szacunek za zrobienie takiej łazienki!!

 

Ja sam bym się na taką robotę nie porywał. Wyglada to wszystko super

 

Co to za model wanny i jakie wymiary??.....dwie osoby się w niej zmieszczą? ;)

 

:lol: :lol: :lol:

 

trzy wersje zmieszczenia się:

1. mama z dzidzią w brzuszku

2. dwoje dzieci

3. dwoje dorosłych piętrowo, ale to groźne - patrz pkt 1 ;) :D :p

 

wanna cersanitu model joanna 150x90cm

 

Nie zmieści się dwoje dorosłych :o :o :o

A nie można jedno z jednej strony, drugie z drugiej? :D :D :D Bez piętrowej opcji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

wanna cersanitu model joanna 150x90cm

 

Nie zmieści się dwoje dorosłych :o :o :o

A nie można jedno z jednej strony, drugie z drugiej? :D :D :D Bez piętrowej opcji?

 

Może i się jakoś zmieści :) Ja nie jestem miłośnikiem wanny, dla mnie i żonki jest przede wszystkim prysznic. Z wanny korzystają dzieci. W każdym razie próba zaliczona, wanna jest wygodna (140x80 jaką mamy w starym domu jest za ciasna) i... szafki z umywalkami zamontowane :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

apropo dzisiejszego posranego dnia... :evil: :evil: :evil:

 

W drodze z pracy strzeliła mi w autku chłodnica, kłęby dymu z pod maski, cały silnik zalany, 4km od sklepu z częściami, 15 minut przed zamknięciem jego. Zadzwoniłem do sklepu - będą czekać, to ok. Gonię na postój taksówek, nic nie ma, pod drodze widzę że jakaś jedzie - macham - zatrzymuje się, a za nim tir depta po hamulcach... :o Dojechaliśmy 2 min przed zamknięciem, kupiłem chłodnice, płyn, miłe Panie ze sklepu za friko pożyczyły mi klucze (pozdrawiam!) i jadę z powrotem. Wykręciłem na poboczu chłodnice, wszystko fajnie, a tu potrzebny klucz nr 27 aby przełożyć czujnik temperatury - kuźwa :evil: Przepytałem sklepikarza, paru gości z dostawczaków i każdy ma max 24mm :-? W końcu po telefonie znajomy podjechał z kluczem, przełożyłem, zmontowałem i super, działa. Gonimy po córcie, zabieramy, jedziemy z powrotem na budowę. 3km przed domem temperatura nagle spada w aucie i gaśnie... :evil: Przełączam na benzynę i jakoś jedziemy do celu. Okazało się że instalacja "która zawsze się sama odpowietrza" nie zrobiła tego i zamarzła :evil: :evil: :evil: Kolejne grzebanie pod maską i kombinacje podpatrzone u mechaników, udało się :) i jak to zwykle bywa, jak kasa się skończyła, to autko jak zawsze upomniało się o swoje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...