Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Fotodziennik Południowej - komentarze


TMK

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Ach zapomniałam sliczny piesek. My tez mamy , ale jest juz stary ma 14 lat.Teraz sie zastanawiamy jak bedzie , gdy go zabraknie. Człowiek sie bardzo przywiazuje do psa i w zajemnością .Na poczatku troche bedzie kłopotu , ale trzeba go wiele nauczyc i póżniej to owocuje. Z reszta tak samo jaki z człowiekiem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakie imie? Ja nic nie wiem :(

 

Wczoraj robiłem podłogę w kuchni, niestety burza (mało powiedziane...) zerwała prąd aż do teraz. Psiak jest jak żywe srebro, wszędzie go pełno, uczymy od początku co może a czego nie. Szczególnie lubi gryzać wszystko co możliwe włącznie z nami. Dużo pracy przed nami, ale jest tego wart :)

 

z bidetu też już korzysta ;)

 

http://img268.imageshack.us/img268/7647/m220.jpg

 

reszta na PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słodki ten psiak :)

 

typy?

Ardo, Tabu, Jarys, Fakir?

 

Chyba nie zdążyłeś mu powiedzieć do czego służy bidet :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

 

TMK - Może Muran ( Coś jak murator i murowanie domku ) :lol: :lol:

Ja miałam kiedyś Teodora ( Teo ) jamnika .

Myślę, że Twoje dziewczynki może niech wymyślą imię, to będzie najlepsze wyjście :)

Ja poproszę zdjęcia na PW - koniecznie prześlij :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TMK mój piesek ostanio lisał szyby , jak deszcz padał , a to przez to ,że zapomnieliśmy ,że w misce nie ma wody. Patrze , a piesek umyte wczesniej okna balkonowe lisze sobie. Chyba mu nie przyszło na myśl iść do łazienki i skorzystac z bidetu , tak jak Twój to zrobił. Mój jest mały, więc drzwi by sobie nie otworzył.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

U nas lekki "przestój". Przeniesione wszystko co się dało, wszędzie piramidki rzeczy, w międzyczasie babram się z kuchennymi meblami - część szafek trzeba kompletnie rozmontować i przerobić do nowych wymiarów. W sumie i tak prowizorka do czasu wymiany wszystkich frontów i blatów. Drzwi na dole dalej nie mamy powieszonych, pech dosięga naszego fachowca od montażu, a to wyjazd, a to samochód, a to tamto, a siamto... ;) Generalnie potrzebny kolejny urlop, taki z dala od domu, z liczną służbą etc ;) :D

 

pan "wstające ucho" rośnie jak na drożdżach - średnio 1kg/tydzień :)

 

http://img197.imageshack.us/img197/2923/n001.jpg

 

 

TMK mój piesek ostanio lisał szyby , jak deszcz padał , a to przez to ,że zapomnieliśmy ,że w misce nie ma wody. Patrze , a piesek umyte wczesniej okna balkonowe lisze sobie. Chyba mu nie przyszło na myśl iść do łazienki i skorzystac z bidetu , tak jak Twój to zrobił. Mój jest mały, więc drzwi by sobie nie otworzył.

 

Przyślij go na szkolenie do nas ;) Mój niedźwiadek chętnie znajdzie kumpla. Owczarki mają opinie psów pracujących i widać od początku. Jest z nami wszędzie, niezmordowanie chodzi krok w krok wszędzie gdzie to możliwe. Wożę 15 taczek piasku - każdą asystuje, gdzieś idę idzie także, ucinał kątówką rurę - podchodzi aż iskry lecą na nos, jest burzą - ziew i śpi dalej... Tylko cyklistów nie lubi, już zaczyna obszczekiwać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój sąsiad też ma wilczurka ale tamten już prawie dorosły ale zabawę dalej uwielbia zwłaszcza z malutkim yorkiem ;)

 

Byliśmy dzisiaj u mojej kuzynki, która ma 4 psy :o :o :o . Jeden jej, a 3 przygarnięte, bo porzucone przez WREDNYCH LUDZI :evil: :evil: :evil:

Podziwiam ją, że ma ta wielkie serce i że się nimi zaopiekowała :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do wykończenia jeszcze bardzo daleko :) O starych meblach nie wspomnę... Ale dziękuje za już, ten weekend dał nam bardzo popalić. W końcu w miarę rozdysponowaliśmy po domu nasz dobytek, wszystko jest już popodłączane i można normalnie mieszkać - siedzenie na kartonach skończyło się ;)

W najbliższym czasie dolna łazienka, wszystkie listwy, wymiana blatów i frontów w kuchni (teraz to strach je pokazać ;)), część mebli do kupienia, część do zrobienia, obłożenie schodów, elewacja, podbitka (!) itd. Domu się zachciało, a tak można byłoby prawie nic nie robić ;) :D Żartuje, dom wart każdej przepracowanej chwili :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz czym oddzielałeś pasek na ścianie od sufitu, że tak równo Ci wyszło?

Drzwi montowano Ci, czy sam montowałeś i ile płaciłeś za nie? :)

 

Pasek zwykłą taśmą malarską. Najpierw malowaliśmy sufit i parę centymetrów w dół, po dobrym wyschnięciu przykleja się taśmę przy suficie i maluje ściany. Na koniec wystarczy zerwać taśmę zanim farba całkiem wyschnie.

 

Drzwi wewn. mam wszystkie z Dre, braliśmy już z montażem. Montaż praktycznie darmowy czyli ukryty w 15% różnicy w podatku VAT, ceny dokładnie nie powiem ale około 460zł/skrzydło wraz z ościeżnicą opaskową i założeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...