Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Fotodziennik Południowej - komentarze


TMK

Recommended Posts

A nie pęknie, to szkło?

 

a słyszałaś o pękniętych akwariach? :D Grupę akwarystyczną podczytuję od 2002r i jeszcze takiego przypadku nie było :lol: Jak będę chciał żonkę wkurzyć, to znów zrobię akwa holenderskie, jak kiedyś :D

 

http://img263.imageshack.us/img263/8039/akwa.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

ooooo nie :) Jeszcze bardzo dużo do zrobienia! Teraz zejdzie z 2-3 tygodnie na zrobienie elewacji.....

sam zamierzasz uporać się w tym czasie ze styropianem??

 

mi kurcze został tylko tydzień urlopu, reszta popołudniami (choć dzień będzie coraz krótszy) ale ja będę działa razem z teściem.

 

......Za trochę chce zrobić taką drewutnię:

http://img212.imageshack.us/img212/1395/drewutnia.jpg[/img

drewutnia podoba mi się!!...też marzy mi się podobna ale w tym roku na pewno nie wyrobię się ze zbudowaniem takiej :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ooooo nie :) Jeszcze bardzo dużo do zrobienia! Teraz zejdzie z 2-3 tygodnie na zrobienie elewacji.....

sam zamierzasz uporać się w tym czasie ze styropianem??

 

Sam. Żonka stwierdziła że nie bierze udziału w tym projekcie. Samo klejenie nie powinno być zbyt czasochłonne, o ile "zjawią się" rusztowania. Nie wiem jak pójdzie czasowo z obróbką otworów oraz zatapianiem siatki :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam. Żonka stwierdziła że nie bierze udziału w tym projekcie. Samo klejenie nie powinno być zbyt czasochłonne, o ile "zjawią się" rusztowania. Nie wiem jak pójdzie czasowo z obróbką otworów oraz zatapianiem siatki :roll:

 

I słusznie daj kobiecie odpocząć :lol: :lol: :lol:

 

Ładnie u was już, patrząc trochę się rozmarzyłam :roll: :roll: :roll: , że też już bym tak chciała mieć w domku :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, że przyszliście na spotkanie.

Miło było Was poznać :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

 

i wzajemnie :)Zawsze przyjemniej jest pisać/rozmawiać z osobami które się spotkało :) Nieśmiało zakładam kontynuację spotkań :) Trzeba jeszcze znaleźć jakieś fajne miejsce do posiedzenia, bez natrętnych kelnerek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, że przyszliście na spotkanie.

Miło było Was poznać :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

 

i wzajemnie :)Zawsze przyjemniej jest pisać/rozmawiać z osobami które się spotkało :) Nieśmiało zakładam kontynuację spotkań :) Trzeba jeszcze znaleźć jakieś fajne miejsce do posiedzenia, bez natrętnych kelnerek :)

 

Koniecznie bez kelnerek i grającego telewizora nad uszami :evil: :evil: :evil:

Na pewno coś zorganizujemy :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba jeszcze znaleźć jakieś fajne miejsce do posiedzenia, bez natrętnych kelnerek :)

 

Koniecznie bez kelnerek i grającego telewizora nad uszami :evil: :evil: :evil:

Na pewno coś zorganizujemy :) :)

 

a już myślałem że tylko mnie uatrakcyjniały wieczór niczym stado komarów ;)

 

buuu, rąk nie czuje - ułożyłem od strony salonu pięć warstw kołderki i już prawie w nocy obkosiłem ponad połowę chawastowiska zwanego ogrodem :-? Działka jest zdecydowanie za duża, idiotyczne pomysły naszej wspaniałej gminy....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TMK - oj pracowity chłopcze, jutro niedziela, będziesz miał może okazję trochę odpocząć i przytulić małżonkę :)

 

A co do działki i trawki, jeszcze trochę dziewczynki urosną będą zapraszać kawalerów, to jak nie skoszą trawy ( ich chłopcy) , to nigdzie na żadną randkę nie wypuścisz :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...