Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Fotodziennik Południowej - komentarze


TMK

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Nieee nooo - jesteś Tomku naszą bratnią duszą - taka Zosia Samosia :lol:

 

My skończyliśmy własnoręcznie murowanko ścianek działowych - ufffff...

 

Chyba Zoś Samoś? :lol: :lol: :lol:

Wasze ścianki widziałem, bardzo dokładnie :)

 

 

A ja takie pytanko mam do Ciebie... Nie zdecydowałeś się ostatecznie na osprzęt Ospela (Impresję) ze względów estetycznych czy jakościowych??

Nas ciągnie do Impresji kompletność systemu (zwłaszcza te podwójne gniazda Sat i potrójne Euro). Wygląd jest ok jak dla nas, ale może wiesz coś, czego my nie wiemy o tej serii?? :wink:

 

A ile płaciłeś za rozłożenie podłogówki??

 

Pozdrawiam cieplutko

 

Negocjowałem zakup w 4 hurtowniach, rabaty dawali niezłe a zarazem każda odradzała ospela z powodu ich reklamacyjności. Simon jest solidniej wykonany, a nasza seria czyli basic modul jest równie kompletna jak ospel. Potrójnego euro nie ma, ale są standardowe podwójne gniazda. Za telewizorem mam łącznie 6 x podwójne i uwierz więcej nie przyda się. Tym bardziej że na upartego np dvd czy satke można z zasilaniem podpiąć do amplitunera. Druga sprawa i tak po wymianie telewizora wtyczki idą do listwy antyprzepięciowej - teraz nie chce mi się grzebać przy tym.

http://www.kontakt-simon.com.pl/firma,2,sub,1,cat,45

 

ps. jakiej podł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieee nooo - jesteś Tomku naszą bratnią duszą - taka Zosia Samosia :lol:

 

My skończyliśmy własnoręcznie murowanko ścianek działowych - ufffff...

 

Chyba Zoś Samoś? :lol: :lol: :lol:

Wasze ścianki widziałem, bardzo dokładnie :)

 

 

A ja takie pytanko mam do Ciebie... Nie zdecydowałeś się ostatecznie na osprzęt Ospela (Impresję) ze względów estetycznych czy jakościowych??

Nas ciągnie do Impresji kompletność systemu (zwłaszcza te podwójne gniazda Sat i potrójne Euro). Wygląd jest ok jak dla nas, ale może wiesz coś, czego my nie wiemy o tej serii?? :wink:

 

A ile płaciłeś za rozłożenie podłogówki??

 

Negocjowałem zakup w 4 hurtowniach, rabaty dawali niezłe, a zarazem każda odradzała ospela z powodu ich reklamacyjności. Simon jest solidniej wykonany, a nasza seria czyli basic modul jest równie kompletna jak ospel. Podwójne sat jest, potrójnego euro nie ma, ale są standardowe podwójne gniazda. Za telewizorem mam łącznie 6 x podwójne i uwierz więcej nie przyda się. Tym bardziej że na upartego np dvd czy satke można z zasilaniem podpiąć do amplitunera. Druga sprawa i tak po wymianie telewizora wtyczki idą do listwy antyprzepięciowej - teraz nie chce mi się grzebać przy tym.

http://www.kontakt-simon.com.pl/firma,2,sub,1,cat,45

W całym domu sam skręcałem instalacje elektryczną i również od strony montażu nie mam do simona żadnych zastrzeżeń. Porządna blacha, mocne śruby, nic się nie ukręciło - generalnie polecam.

 

ps. jakiej podłogówki? Z CO? Nie mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :D :D

Normalnie nie wiem jak ja to zrobiłam, że mnie tu jeszcze nie było ? :roll: :-? :oops:

 

Jestem pełna podziwu dla Twojej pracy. Zatyka mnie jak widze jakie są jej efekty. A jak widze Waszą psinkę to bym ją wyściskała :oops: :D - jest śliczny.

 

Domek już ocieplony ? Pogoda sprzyja wiec pewnie sama końcówka albo już po.

My musieliśmy też kupić, ale nowe rusztowania :( Mam nadzieje że dobrze się sprzedadzą (za jakis czas). Czytam o wchodzeniu na rusztowanie i zastanawiam jak T. będzie właził na te rurki czy mu tyłek będzie latał czy nie ?? :D (nasz salon bedzie miał jakieś 5m wys. a ja wchodzić na rusztowanie nie mam zamiaru :D )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :D :D

Normalnie nie wiem jak ja to zrobiłam, że mnie tu jeszcze nie było ? :roll: :-? :oops:

 

Jestem pełna podziwu dla Twojej pracy. Zatyka mnie jak widze jakie są jej efekty. A jak widze Waszą psinkę to bym ją wyściskała :oops: :D - jest śliczny.

 

Domek już ocieplony ? Pogoda sprzyja wiec pewnie sama końcówka albo już po.

My musieliśmy też kupić, ale nowe rusztowania :( Mam nadzieje że dobrze się sprzedadzą (za jakis czas). Czytam o wchodzeniu na rusztowanie i zastanawiam jak T. będzie właził na te rurki czy mu tyłek będzie latał czy nie ?? :D (nasz salon bedzie miał jakieś 5m wys. a ja wchodzić na rusztowanie nie mam zamiaru :D )

Ryska- no właśnie jak to się stało, że do TMK dopiero dotarłaś :o :o :o

 

TMK pozdrawiam i Sylwię również :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ryska - i żeby mi to ostatni raz było!

TAK JEST !

Chyba że chodzi o białą w pigułach :)

No i o to chodziii :D dzięki za przypomnienie.

Z herbat to ja czarną mocną słodką z cytryną albo bez, earl greykę i ewentualnie jakieś smakowe np. karmelową.

Za to kawa to litrami :lol: uwielbiam ...

 

Zielona, dla mnie to woda po ścierce do podłogi

Normalnie jestem takiego samego zdania, chociaż Liptonka Green Tea Orient nawet mi wchodzi :roll: ale już zaparzać taką normalną zieloną i bawić sie z fusami nie mam ochoty.

 

TMK-u to może Ty po tej yerbie masz taki power do pracy ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...