Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Fotodziennik Południowej - komentarze


TMK

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Jak się zrobi chłodniej i mniej pracy będzie na budowie, to na rozgrzewkę będziemy się rozgrzewać.........................cytrynówką :)

 

TMK- mam pytanie, jak robią tynki wewnętrzne, to czy przy oknach listwy narożne, to nie są otynkowane i troszkę wystają, i zamalowuje się je?

 

Cytrynówka mówisz? :D :D To kiedy przyjeżdżacie? :lol:

 

Krawędzie narożników mogą wystawać, na to pójdzie grunt i pewnie min. dwie warstwy farby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytrynówka mówisz? :D :D To kiedy przyjeżdżacie? :lol:

 

Krawędzie narożników mogą wystawać, na to pójdzie grunt i pewnie min. dwie warstwy farby.

 

No to mnie uspokoiłeś z tymi krawędziami :)

A co do wizyty, to może którejś soboty, popołudniu się umówimy? Jak będziemy wracać z budowy - spotkanie porobocze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć

 

mam pytanko jak mocowałeś na poddaszu lampy??

 

do profil? czy dawałeś coś jeszcze na kołki??

 

wiem, że też są specjalne kołki do płyt KG.

 

Zależy jak się udało ;) W miarę możliwości do profili, w pozostałych kołkami do KG (skręca się przy wkręcaniu haczyka). Lamp super ciężkich nie mam na górze, a największa ze zdjęcia siedzi na profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Ojej! gdzie taką fajną kuchnię za czterysta można kupić? :o

Domek super! Urządzany etapami i w tym największy urok i frajda.

Pozdrawiam :wink:

 

Gdzie kupić nie wiem ;) Można zrobić - trzeba mieć stare meble, dokupić nowe blaty, okleinę, do tego posiadać na stanie garażowym żelazko, brzeszczot, piłę elektryczną, wyrzynarkę, miarkę, młotek, ściski stolarskie, kołki, klej, wkręty, gwoździe, jakąś poziomicę i takie tam :) Jeszcze mam do zrobienia małe półki na przyprawy, które zawisną obok okapu. Generalnie można się pobawić, z tego co liczyłem za jakieś 2,5tys. można sklecić całkiem nowe meble z fornirowanymi frontami - odpowiednik tych za 8-12tys. - marże są koszmarne u "fachowców".

 

Na razie kuchnia skończona i robimy przymiarki do wykończenia salonu. Brakuje mebli, szafek pod rtv i akwarium, które miało już być nowe :roll: Będzie jak napisałaś, etapami, powoli jednak cały czas do przodu :) Chyba że totolotek się uśmiechnie ;) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TMK-owie, tego psa, to macie ślicznegoooooo. Proszę czerwoną kokardę mu zawiązać, żeby nikt go nie zauroczył :D :D :D

A tak wogóle, to jak on się wabi???

 

o nie :) Kokardki zostaw dla megany :lol: :lol: Dla nero co najwyżej taka ;)

 

http://img301.imageshack.us/img301/6582/82708673839982469.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[wpis przeniesiony z dziennika budowy]

 

witam,proszę napisać z czego są te pasy brązowawe w przedpokoju chciałabym takie zrobić ale nie wiem jak

 

Witam Kasia&Stasiu !

 

 

W odpowiedzi na Twoje zapytanie podaje dokładne namiary na instrukcję:

http://www.domzpomyslem.pl/show/malujemy-pasy

 

Zamiast farb Dulux używałam Dekoral.

Cierpliwość to jedyna cecha która przy tej robótce się przydaje 8)

 

Pozdrawiam i trzymam kciuki :wink:

Sylwia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blaty teraz są w OBI w dobrej cenie

Ze 2 lata temu kupiliśmy właśnie w Obi 5 mb blatu z resztek (3m + 2m) za całe 20 zł. Po powrocie do domu zobaczyliśmy cenę przyklejoną na spodach blatów: 149 zł/mb :lol:

Deski do krojenia nie potrzebuję :wink:

 

Ależ ta psiunia Wasza wyrośnieta :o I wypiękniała że ho ho :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blaty teraz są w OBI w dobrej cenie

Ze 2 lata temu kupiliśmy właśnie w Obi 5 mb blatu z resztek (3m + 2m) za całe 20 zł. Po powrocie do domu zobaczyliśmy cenę przyklejoną na spodach blatów: 149 zł/mb :lol:

Deski do krojenia nie potrzebuję :wink:

 

Aż tak dobrze nie było, ale ze 140zl na 90zł/szt to i tak była dobra okazja :) Na bielanach w obi z reguły są znacznie lepsze okazje (na drewnie) niż w casto czy LM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech magiczna noc Wigilijnego Wieczoru

Przyniesie Ci spokój i radość.

Niech każda chwila Świąt Bożego Narodzenia

Żyje własnym pięknem,

A Nowy Rok obdaruje Ciebie i całą Waszą rodzinę

Pomyślnością i szczęściem.

Najpiękniejszych Świąt Bożego Narodzenia

Niech spełniają się wszystkie Twe marzenia.

http://img264.imageshack.us/img264/9022/x32fx3.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję ładnych, ciepłych wnętrz. bardzo podoba mi się kolorystyka przedpokoju, salonu, korytarza na górze. Czy dobrze sie maluje farbami Nobilesa? Jaka jest nazwa kolorku na ścianie w salonie?

 

Witam,

 

na dole w salonie i na korytarzu bazą jest Dekoral Akrylit W kolor beż.

 

Pozdrawiam, Sylwia :)

 

Jako specjalista od smarowania dużych powierzchni, polecam Nobilesa :D Lepiej rozprowadzał się od dekorala czy duluxa.

 

Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...