Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Fotodziennik Południowej - komentarze


TMK

Recommended Posts

 

 

http://img15.imageshack.us/img15/3030/m187.jpg

 

 

Zabudowa była upierdliwa, podwójna płyta wraz z wycinaniem wszelkich otworów i jeszcze prawie rolka wełny do napchania w stelaż - nie cierpię wełny! Dobrze że małżowinka wyręczyła mnie w tym 8)

 

Zabudowa i półki zrobione, zafugowane, teraz schnie :)

http://img32.imageshack.us/img32/4333/m188.jpg

 

 

Podoba mi się ten pomysł zabudowy. Mam prośbę czy mógłbyś napisać, jakie są tego wymiary. Zastanawiam się nad ustawieniem mebli w łazience i nie wiem, jaką opcję wybrać. To połączenie to dobry patent, chciałabym sprawdzić czy u mnie by się na jednej ze ścian zmieściło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

aniamar - Zabudowałem wyłącznie stelaż i wymiary wynikają z jego gabarytów. Półeczki wyszły w trakcie i to był bardzo dobry pomysł. Co do wymiarów... na górze leży poziomica 1,5m a na półeczkach 60cm :)

 

Dzięki za odpowiedź musze sprawdzić czy u mnie takie coś by się zmieściło, ale obawiam się, że nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Tomku !!! A ja dla odmiany z innym pytaniem.

Jakim " sprzętem" dysponujesz???? Robisz przepiękne zdjęcia !!!

Pozdrawiam

 

cześć :)

 

W tym roku mam nadzieję, że będzie reaktywacja mojego hobby, podczas budowy straszny przestój we wszystkim :roll: Aparatów miałem kilka, zaczynając od smieny 8m, przez kilka "małpek" w tym fajny fuji s6500fd (na www dużo zdjęć właśnie z niego). Obecnie mam lustro nikona D80 plus obiektywy tamron 17-50/2.8 i nikkor 70-210/4 oraz lampę zewn., wężyki, filtry, statyw etc. - z nikona na stronie ostatnich paręnaście zdjęć.

Druga i obowiązkowa sprawa, potrzebny jest program graficzny i chociaż podstawowa znajomość obróbki zdjęć (poprawienie balansu bieli czy kolorystyki, wyostrzenie, przeskalowanie etc) - od kobyły typu Photoshop, przez Gimpa po mój ulubiony Photoimpact12 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...