Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Fotodziennik Południowej - komentarze


TMK

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Sprzęt zabiorę bezapelacyjnie

 

W sumie to mój pierwszy obiektyw ze stabilizacją (Pozostałe (te co Ci pisąłem u afrodytki) mam z czasów gdy nie było jeszcze stabilizacji a część nawet z analogów) i jestem zaskoczony bardzo mile - spokojnie można zejść o 3 w dół niż normalnie i strzelać na ostro :D

w recenzjach piszą że nie jest za rewelacyjny jeśli chodzi o abborację (jest nieiwelka ale w całym zakresie) i i mocniejsza oraz winietowanie przy 17 , natomiast piszą że świetnie chodzi w pełnym zakresie ostrością i rysowaniem obrazu a szczególnie w zakresie 50 gdzie wiele innych obiektywów ma dołek - ogólnie bardzo fajnie chodzi i mnie się podoba. Ta 50 ka mnie przekonała - najbardziel lubię focić między 50-100 :D i ciasno kadrować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najważniejszy jest pomysł :) Przy dobrym, nawet forumowi maruderzy przymykają oko na inne niedociągnięcia :) Jutrzejszy 'słoneczny inaczej' piątek zapowiada się ciekawie, muszę naładować wszystkie akumulatorki na jutro - akty są wymagające ;)

 

Taaaaa ,

szczególnie ze dziewczyny chcą nam robić akty :D

Do jutra :D wracam do pracy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, ładne cuda robisz. McGiver z Ciebie.

 

Kryzys Aniu, trzeba sobie jakoś radzić :)

 

Żałuję,żałuję:(:cry:

 

A mówiłem przyjeżdżaj :) Może za jakiś czas spotkamy się w połowie drogi na jakimś oficjalnym zlocie. Urządzanie u nas zwolniło i chcemy w tym roku w końcu trochę odżyć, towarzysko również. Ostatnie dwa lata były ciężkie pod każdym względem.

Edytowane przez TMK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TMK - U nas eeee szkoda gadać, zimno w pracy ja cholera. Siedzę i marznę i piję gorące napoje ( ale ile można, potem kibelek wciąż zajęty, bo nie tylko ja tak się rozgrzewam ) :) Może zabrać trzeba jakąś flaszkę, to herbatka z prądem będzie smaczniejsza i szybciej rozgrzeje :)

Dobrze, że w mieszkaniu na ND grzeją kaloryfery, kot cały czas albo pod kocykiem , albo u Michała na kolanach się grzeje :)

Płytkarze znowu zrobili sobie dwa dni przerwy, więc praca stoi. I brak kasy męczy :)

 

Niech już to słońce wyjdzie, albo gdzieś nad ciepłe morze bym pojechała się wygrzać :)

To tak pokrótce.

Pozdrów Sylwię :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TMK- a Ty myślisz, że Sylwia ( taka laska) wzięłaby sobie brzydala za męża hahahaha :)

 

Oczywiście że tak, dla kontrastu :) ;) :D

 

A Ty myślisz, że ona taka perfidna i wyłącznie dla kontrastu Cię brała?

Cześć Sylwia:D

A'propos Sylwia z Dużym rozmawiała o jakichś rolkach do mebli, których dostać nie umie. Duży opomina się o fotę tychże.

 

Małgoś a gdzie Ty rabotajesz, że taką zimnicę masz? Nawet u mojej mamy w bloku ogrzewanie do teraz dają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech już to słońce wyjdzie, albo gdzieś nad ciepłe morze bym pojechała się wygrzać :)

To tak pokrótce.

Pozdrów Sylwię :)

 

Przekazałem :) słoneczko i min. +20'C bardzo zapraszam także do nas. W pracy mam ciepło aż za bardzo, grzejniki odłączone, ale jest tyle sprzętu komputerowego że mam ok. 25'C i dla mnie za ciepło i za duszno.... Jak nie urok, to sr... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Ty myślisz, że ona taka perfidna i wyłącznie dla kontrastu Cię brała?

O nie! Ja byłem biorącym :D Nie odwracajmy ról :)

 

A'propos Sylwia z Dużym rozmawiała o jakichś rolkach do mebli, których dostać nie umie. Duży opomina się o fotę tychże.

 

Podeśle jutro, małzowina ucieka do naszej świątyni i gonię za nią ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...