Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Fotodziennik Południowej - komentarze


TMK

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witam;)

 

My też czekamy na zwrot vatu, oj nie będzie wielki, ale dołoży się do pieca, kiedyś planowaliśmy z podajnikiem, potem Misiek stwierdził, że teraz są te bez co 12 godzin wystraczy podłożyć. Więc jakiś się znajdzie, Nam proponuja tutaj DEFRO... ale nie wiem.

 

TMK oczywiście śmiałam się, bo wyobraziłam sobie leżącego wilka na tej płycie i Ciebie obrysującego.... :rotfl: Ale buda fajniutka. ;)

 

Z transportem budy pozostaje sposób Egipcjan, którzy transportowali spore kamienie na piramidy - za pomocą kołków:D

 

Czyli pies zamieszka na zewnątrz, a teraz mieszka w domku? Ciekawe, czy tam zamieszka?

 

Nero jest śliczny a ile jeśli to nie tajemnica kosztował ? A powiedzenie bardzo mądre!!!

przygarnia się psie szczenię, a trzeba wychować jak swoje dziecko
:yes:.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aj i se zabyłam o jednym o tej "dziurze" w ziemi.... też miałam skojarzenie z filmem, potem gra nawet była...Podróż do wnętrza ziemi...

 

Co do polityki zgadzam się też w 100% i jestem ZA tymi pensjami...

 

Nu to chyba wsio co miałam napisać....:)

 

Aj nie jeszcze nie...

 

Też tak mam jednym okiem oglądam TV i piszę na FM...

 

Wszystko... chyba wsio co miałam napisać:rotfl: Pozdrawiam...;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam;)

 

My też czekamy na zwrot vatu, oj nie będzie wielki, ale dołoży się do pieca, kiedyś planowaliśmy z podajnikiem, potem Misiek stwierdził, że teraz są te bez co 12 godzin wystraczy podłożyć. Więc jakiś się znajdzie, Nam proponuja tutaj DEFRO... ale nie wiem.

 

TMK oczywiście śmiałam się, bo wyobraziłam sobie leżącego wilka na tej płycie i Ciebie obrysującego.... :rotfl: Ale buda fajniutka. ;)

 

Z transportem budy pozostaje sposób Egipcjan, którzy transportowali spore kamienie na piramidy - za pomocą kołków:D

 

Czyli pies zamieszka na zewnątrz, a teraz mieszka w domku? Ciekawe, czy tam zamieszka?

 

Nero jest śliczny a ile jeśli to nie tajemnica kosztował ? A powiedzenie bardzo mądre!!! :yes:.

 

 

Dobra po kolei :)

 

Kocioł spokojnie możesz kupić bez podajnika, jeżeli nie przeraża Was zaglądanie 1-2 razy na dobę. Jeśli przeglądałaś mój dziennik, także mam zwykły kocioł i na początku dostawałem cholery na jego widok... Po okresie ostrego docierania się, wróć, pewnych "małych" modyfikacji trzyma na jednym zasypie z 17kg węgla/miału dobę grzejąc przy okazji 140l wody w baniaku. Forum muratora w tym temacie jest bardzo cienki, polecam:

http://forum.info-ogrzewanie.pl/index.php?showforum=3

o defro było sporo napisane. Osobiście kupiłbym piec dolnospalający i najpierw poczytaj co to oznacza, w sklepach "fachowcy" sprzedają górniaki jako dolne.

 

Małpa nie chciał się położyć, normalnie jakby czuł że coś się święci na niego :) Buda egipskim sposobem już dziś była przetransportowana przez żonkę dalej od domu, a ja przetaszczyłem ją na 4 stemplach w docelowe miejsce :) Nero nie wyrzucam z domu, zawsze jak chce wejdzie. Na razie jak jest ciepło nie chce spać w domu, to buda może mu się przyda. Chociaż ma średni entuzjazm do niej :) Po ochłodzeniu bez względu na jego widzimisię wraca do domu. Owczarki za często mają problemy ze stawami, aby pozwolić mu na marznięcie czy leżenie z przemoczonym futrem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja podjęłam bunt i malować będziemy wiosną 2011, przed komunią.

 

Jak ten czas leci... Dzisiaj moja córcia skończyła 6 lat :) Torcik był, dostała wymarzone rolki i ochraniacze i dzielnie uczyła się jeździć :) Za "chwilę" zanim się obejrzymy także będzie komunia. Ech :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buziaczki dla Aniołka. Mój łobuz najmłodszy też 6 latek skończył, 25.05.

 

Ty już przynajmniej mieszkasz, a my cały czas w rozsypce. I jak tu na budowę ciułać, i te komunie i imieninki i urodzinki ...? Zresztą sam wiesz jaki był maj.

A za chwilę rocznica...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nasz rocznica także tuz tuż :) Jak będzie pogoda, zamiast świętowania jedziemy gdzieś w górki na wycieczkę :) Przez ostatnie dwa miesiące tak nas przycisło, że nawet nie naprawiałem autka... Skończyło się na tym, że w środę w drodze do domu rozpierdzielił się przedni hamulec - ale piszczało w czasie jazdy :( Po drodze kupiłem nowe pożadne tarcze, klocki i zestaw naprawczy i grzebałem do godz 22:00. Na pocieszenie wytargowałem w sklepie 24zł rabatu z 184 na 160zł :) Teraz można bezpiecznie jechać w góry :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkiego najlepszego, najpiękniejszego i najcudowniejszego z tej pięknej okazji Wam życzę.

 

a dziękuje :) Jeszcze paręnaście dni do rocznicy :)

 

Na pływanie chętnie sam bym się zapisał... Ciężko wygonić mnie z wody, jak to ryba ;) Na razie regularne spacery, bieganie i rower z psem. Dzisiaj baranka przeciągnąłem z 4km i miał dosyć, pod koniec truchtał już przy samej nodze. Robi się pogoda i od jutra zaczynamy aerobik ogrodowy plus ćwiczenia desantowe tj. łopata-ziemia-powietrze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nasze spotkanie to powinno się odbyć +- 20 czerwca oblecielibyśmy dwie rocznice ślubu i jedne urodziny:)

 

http://smileys.smileycentral.com/cat/36/36_1_13.gifhttp://smileys.smileycentral.com/cat/36/36_1_13.gifhttp://smileys.smileycentral.com/cat/36/36_1_13.gif

 

Ale wtedy to już całodobowa imprezka, nie?

Jakby tak , policzyć resztę ekipy, to by się pewnie jeszcze coś uzbierało. Trzeba by pomyśleć za rok, bo teraz to trochę późno się zrobiło. Ale pomysł....:D

A dzieci się liczą, bo mam jeszcze imieniny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie palnęłam, z dziećmi. Licząc po ich ilości byłoby sporo samych dziecięcych imprez.

U nas różnie, zależy od czasu, forsy pogody itp. Np. w Wielkanoc, u mnie osobiście w rodzince: Wielkanoc, imieniny, imieniny i urodziny. Szał! Ale łatwiej spamietać dla reszty rodzinki.;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...