Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Fotodziennik Południowej - komentarze


TMK

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Wiosna, wiosną a ja byłem! Tylko w paru innych miejscach :) "Przesilenie" może trochę też, ale matematyka jest nieubłagana. Jak można pozbyć się balastu trzydziestoletniego, to trzeba to zrobić i tyle. Nie mamy po sześćdziesiąt lat nie mieć sił i ochoty na powtórkę. Zresztą wiele rzeczy zmieniłbym kompletnie ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

Gosia, inaczej. Jak zobaczyłem meble które kupiliśmy do salonu, a nie kosztowały 10zł, to.... Płyta 16mm, niestabilne, okleina kiepska. Zakładam tanią chińską płytę. Szafkę łazienkową robiłem z płyty kronopol 18mm, krawędzie robiłem na oklejarce 0,8mm (są jeszcze grubsze) i jakościowo bez porównania. Meble chce proste, korpusy sklecę od nowa lub część adoptuje z obecnych. Wszystkie fronty i uchwyty do wymiany. Na razie nie wiem czy fronty lakierowane czy nie. Obecnie to i tak pieśń przyszłości :)

 

ps. a i tak największą miałem teraz w weekend radochę jak sam wymieniłem amortyzatory w aucie :) Jak to mówią, zawsze jest ten pierwszy raz ;)

Edytowane przez TMK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TMK !!!!!!!

Dagulkę poznałam tylko wirtualnie.

Śledziłam jej dziennik ,gdy zaczęła się moja

przygoda z Muratorem.

To był kombajn wiedzy i służyła także pomocą

dla wszystkich.Pełna humoru.

Dzięki niej poznałam wielu forumowiczów

np Tomka 1950 bo był na jej fotkach.

Skończyła budowę i zniknęła,ale osobiście

jej nie znałam.

Pozdrawiam Krysia G.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TMK !!!!!!!

Dagulkę poznałam tylko wirtualnie.

Śledziłam jej dziennik ,gdy zaczęła się moja

przygoda z Muratorem.

To był kombajn wiedzy i służyła także pomocą

dla wszystkich.Pełna humoru.

 

i nic się nie zmieniło :) Daga jest na

http://forum.budujemydom.pl

tutejsze zmiany i "pomoc" paru starych forumowiczów doprowadziła do jej przeprowadzki. Ma się dobrze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracam do rzeczywistości wirtualnej ;)

Po 6 latach internetu z tpsa czas był na przedłużenie umowy, przedłużyć chcieli, ale z połową prędkości, którą miałem od 2 lat... Niby warunki techniczne nie pozwalały na więcej... Zrezygnowałem. Konkurencja za tę samą cenę dała net do 20Mb/s, teraz trzyma ok. 15Mb/s, upload podobnie :) 21 wiek załatwiony w godzinę i jeszcze dwie godzinki na poustawianie wszystkiego i pozarabianie paru kabli. Jaja jakieś :)

Bójcie się ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...