Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Fotodziennik Południowej - komentarze


TMK

Recommended Posts

  • 3 weeks później...
  • Odpowiedzi 1,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Dziękuje serdecznie za życzenia i zarazem... :)

 

Z ostatnią kartką kalendarza zerwij wszystkie złe nastroje, zapomnij o wszystkich nieudanych dniach, przekreśl niewarte w pamięci chwile i wejdź w Nowy Rok jak w nowej szacie wchodzi się na najwspanialszy bal świata. Szampańskiej zabawy Sylwestrowej i szczęśliwego Nowego 2012 Roku !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
  • 6 months później...

Huuuurrra nie jestem sam :D

W końcu miałem czas na uruchomienie mojego komputera i wrzuciłem z powrotem fotki domu na forum... Tak sobie siedzę od rana, na zmianę przeszukując internet pod kątem nowego projektu oraz walcząc z kretami w ogrodzie. Na razie wygrywają sprytne bestie :) Ale, co u Was słychać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć TMK i Sylwio :)

Często o Was myślę i nie mogę się zebrać, żeby zadzwonić.

Myślał, że w końcu się spotkamy, ale brak czasu mamy teraz straszny.

Moja mama miała w niedzielę wylew, szpital, paraliż lewej strony i nie wiem jak się nazywam.

Miło , że wpadłeś wreszcie na forum i się odezwałeś.

To co budujecie następny dom? :) :)

 

Z przyjemnością obejrzałam wszystkie zdjęcia :)

Edytowane przez Megana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzymam kciuki za zdrowie Twojej Mamy. Będzie dobrze!

 

Nasza budowa... Chcę jeszcze zrobić podbitkę i obłożyć schody wewn., później dom idzie na sprzedaż. Oby to wszystko nie trwało zbyt długo, z cierpliwością u mnie jest różnie :) Zbieram różne informacje nt projektów, instalacji, pomysły etc. Drugi będzie inny, kompletnie. Raz że będzie część dla mojej mamy, dwa chcę dopiąć budowę pod wymagania domu pasywnego, lub prawie pasywnego - taki max "3 litrowy".

W naszej pięknej rzeczywistości, zamiast dofinansowywać tego typu budowy, to każdy chce złoić z inwestora jak najwięcej... Zaczynając od projektu, przez płytę fundamentową, gwc, instalacje itd. Dobrze że z lekką praktyką budowlaną, wiem co można zrobić samemu, a co dopilnować, aby nie spartolili. Przy takim domu diabeł tkwi w szczegółach np styropianu na zewn. nie można kołkować, każde łączenie pianować. Dużo takich "szczególików" jest do zapamiętania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...