Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze : Chatka Puchatka, nasze budowanie na odleglosc


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

tu masz stelaz (mam na nim pokrowiec) + materac, mata jest podwinieta

 

ImageShack.us

 

Uploaded with http://img221.imageshack.us/img221/3964/sam1552.jpg' alt='sam1552.jpg'>

 

Uploaded with ImageShack.us

 

 

Uploaded with ImageShack.us

 

http://img221.imageshack.us/img221/3964/sam1552.jpg' alt='sam1552.jpg'>

 

Uploaded with ImageShack.us

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj Angie,kofana jesteś:hug:dzięki za obszerną sesyjkę...masz bardzi fajne to łóżko i widać,że bardzo wygodne.Powiedz mi ,czy materac sobie tylko leży na stelażu ,bo tak wygląda,czy lekko jest jakby niżej.Nie zsuwa się?ja chcę osiągnąć efekt podobny do Twojego , od czasu do czasu założyć jakiś pokrowiec na stelaż w zależności od nastroju:D.Kazałam umieścić materac w stelażu 5 cm poniżej jego krawędzi i ciekawa jestem ,czy póżniej będzie możliwe założenie pokrowca?

 

 

 

Wow:jawdrop:teraz widzę fotkę z zaścielonym łóżkiem ....będąc na twoim miejscu w ogole bym z niego nie wychodziła...bajecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lozko moze byc jeszcze wyzsze ja dasz inne nozki do korytka. Ja mam dosc niskie, ale mysle zmienic na duzo wyzsze.

Korytko mam obite inna tapicerka niz materac bo akurat trzy miesiace temu zmienilam na nowy. Stary materac (ale jeszcze wyzszy niz ten) zawiozlam do polski i wstwilam do tego lozka.

 

 

Uploaded with

 

polecam materace Simmons bo sa wykonane bardzo starranie i sa wygodne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

beatko, materac lezy bezposrednio na stelazu. Stelaz jest minimalnie wykorytkowany ale to chyba bez roznicy bo materac jest tak ciezki ze nie ma szans na zjezdzanie.

Tutaj masz zdjecia katalogowe, dokladnie moj stelarz i poprzedni materac, czyli SIMMONS CONSTELLATION. Mysle ze w polsce tez dostaniesz. Ja wiozlam z tad bo u nas w zielonej gorze to nie ma szansz zeby dostac materac grubszy niz 18 cm!

 

ImageShack.us

 

Uploaded with

 

 

Uploaded with ImageShack.us

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mata na materacu to do czego służy?

 

dorotko, dla mnie to taki maly plus :)

ja strasznie wygodna jestem i wyjatkowo wymagajaca co do tego na czym spie! moze i to sie ociera o chorobe psychiczna ale juz tak mam. Moge oszczedzac na wszystkim (no prawie) ale na materac moge wydac fortune (jezeli tylko posiadam) :)

w kazdym razie, na mata powoduje, wedlug mnie, ze spisz jakby w powietrzu (nie smiac sie dziewczyny). Wszystkie uciski w miesniach, rozne bole znikaja. cialo sie w nia zatapia jak w pianke i czujesz sie leciutka :) a rano wstajesz jak nowo narodzona. dokupilam ja nie dawno bo wydawalo sie ze moj nowy materac jest gorszy od starego i teraz nie potrafilabym juz spac inaczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propos ziarenka grochu... Jak jezdzilismy na wakacje do tesciowej to ona miala i ma do dzis taka wersalke tapicerowana. No wiecie taka z lat 90, tapicerka ciemna, w super wielkie wzory geometryczne! ona to rozkladala a my na tym spalismy. Dziewczyny uwierzcie ze czuc bylo w tylek kazdy guzik przyszyty do tych pikowan. Miesiac spania na tym to byla taka meka ze zaczelam sie zastanawiac, czy ona celowo nas tam nie kladzie, tym bradziej ze mieszkaja w domu w ktorym stoi pusta sypialnia, z normalnym lozem. A czemu pusta, bo jest nowa, nie wolno uzywac bo sie zniszczy!!! ja pitole, to jest dopiero zboczone myslenie!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...