Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze : Chatka Puchatka, nasze budowanie na odleglosc


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

zycie jest piekne!

dostalam druga wycene na te same drzwi, tez u miejsowego iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii:

3600 zl debowe, piekne biale ! :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

tak sie ucieszylam ze juz mu potwierdzilam ze go bierzemy!

jestesmy umowieni po swietach, napewno tez go wezme do innych stolarskich robotek :wink:

 

a widzisz! Mówiłam, że trzeba szukać drobnych przedsiębiorców, są baaardzo konkurencyjni :wink: i gratuluję, drzwi będą cudne!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo ladne te drzwi Moniu, ale to juz wyzsza szkola jazdy w stolarstwie!

ja sie upieram przy bialych, bo okna sa biale, podbitka tez - no jakos to powinno sie kupy trzymac :roll: chociaz przyznam ze sie zastanawialam czy nie zrobic drzwi w kolorze dachowki (antracyt) a wtedy okiennice tez bym zrobila ciemne :roll:

 

a z tymi wycenami to naprawde nie moge pojac tej rozbieznosci w cenach :o

zastanawiam sie, skad taka roznica??? Czy niektorzy daja ceny ''zaporowe'' z mysla ze jak przejdzie to dobrze a jak nie to nie... a moze nie ma racjonalnego wytlumaczenia na te zagadke :roll: najwazniejsze, ze ja znalazlam swoje szczescie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem ktoś jak ma dużo roboty (jest rozreklamowany itd.) to góruje cenę bo i tak ma co robić, a jak już się przepracoywać to za duuuże pieniądze... inni wolą zadbać o klienta dobrą ceną bo w ten sposób przyjdą następni :wink: tak czy owak zawsze trzeba szukać bo rozpiętości cenowe są nieraz niewiarygodne :o

 

Przyszłam też cichutko podziękować za dobrą radę (bezcenną :wink: )

Tak więc DZIĘKUJĘ!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciesze sie bardzo ze do mnie zajrzalas! czuje sie wrecz zaszczycona, bo z Dardurdka, Monia, Jankama, Dorfi (mam nadzieje ze nikogo nie zapomnialam z dworkowniczow, a no i GED!) jestescie dla mnie wzorem!!! piekne chatki budujecie, zadko sie wpisuje ale podgladam i czytam namietnie :wink:

 

co do mojej malutkiej chatki, to nie wiem jaki to ma byc, czy bedzie styl - chyba po prostu moj :D

inspiracje chyba sa rozne ale podstawy te same. Mam tylko nadzieje ze nie wyjdzie jakas mieszanka wybuchowa, ze sie nie rozpedze i ze nie zrobie z mojej wiejskiej chatki jakiegos ''gargamela''

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciesze sie bardzo ze do mnie zajrzalas! czuje sie wrecz zaszczycona, bo z Dardurdka, Monia, Jankama, Dorfi (mam nadzieje ze nikogo nie zapomnialam z dworkowniczow, a no i GED!) jestescie dla mnie wzorem!!! piekne chatki budujecie, zadko sie wpisuje ale podgladam i czytam namietnie :wink:

 

co do mojej malutkiej chatki, to nie wiem jaki to ma byc, czy bedzie styl - chyba po prostu moj :D

inspiracje chyba sa rozne ale podstawy te same. Mam tylko nadzieje ze nie wyjdzie jakas mieszanka wybuchowa, ze sie nie rozpedze i ze nie zrobie z mojej wiejskiej chatki jakiegos ''gargamela''

 

O Kochana, Tobie to nie grozi!!!! Poczucie smaku to Ty masz we krwi :wink:

Dzień dobry :D Tak pięknie na dworze a ja się rozchorowałam :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hi!

Przyszlam poogladac Wasz domeczek i bardzo mi sie podoba, co widze :)

 

Mam tez pytanko - kto robi Wam okiennice? Miejscowy stolarz jakis?

One beda zamykane czy tylko ozdobne?

I jaki jest koszt takiego skrzydelka?

 

Zakochana jestem w okennicach na amen, ceny niektorych sa zabojcze, wiec szukam, czy moze cos sie jednak uda bez bankructwa... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to bardzo milo, ze przyszlas :wink:

juz odpowiadam co do naszych okiennic, a wiec robi je tesciu, beda bardzo proste bo on nie ma takiego sprzetu jak stolarze ale bardzo sie stara! normalnie powinny sie zamykac ale jezeli beda tylko ozdobne, bo np cos mu nie wyjdzie, to tez sie nic nie bedzie dzialo :D

co do ceny, nie bardzo ci pomoge, bo nas kosztowal tylko material ale pamietam ze w STOLBUD WLOSZCZOW wycenili nam na 13 000 ZL (dla nas - bardzo drogo!), pytalismy tez miejscowego stolarza ktory za robocizne chcial 200 (super tanio!). Napewno by je robil, gdyby tesciu sie za nie nie wzial :wink:

pozdrawiam i lece czytac twoj dziennik!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja wlasnie takie chce!

Stajniane... najlepsiejsze :)

13 tysiecy to dla mnie tez straszna cena, jesli nie znajde w mojej okolicy jakiegos rozsadnego robotnika, to sie do Was o namiary na stolarza upomne :)

Przejade sie przez cala Polske nawet - a co mi tam! (i tak bedzie o niebo taniej ... :wink: ).

 

Moj dziennik to sa dopiero "pieluszki" dziennikowe, preludium budowlane :)

 

Bede podpatrywac, co sie tu u Was podzieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...