Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze : Chatka Puchatka, nasze budowanie na odleglosc


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

A to masz pewnie 9003 bo 9001 to leciutki krem :)bardzo ładny Admete pokazywała fronty w takim kolorze:)

 

Mówisz ,że czasami bije po oczach:) to może nie potrzebnie wymyślam i wezmę Real 9010 mam takie drzwi.

Kuchnia jest od północy i zastanawiam się czy 9010 nie ma za bardzo przygaszonej bieli;)

A jak kolorek zabudowy ,wymyśliłaś coś ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Googulku, piękne zdjęcia! I te ze świąt też cudne! :)

 

Biblioteka będzie imponująca :yes:. Co do koloru... może coś takiego, jak masz konsolkę z lustrem?

 

Mam jeszcze pytanie o maszynę do szycia, a dokładniej o jej stelaż. Odnawialiście go najpierw, czy tylko daliście nową farbę? Odziedziczyliśmy taką po babci męża i mąż zdziera najpierw tę starą powłokę, ale ciężko to idzie. Zastanawiamy się, czy sobie odpuścić i spróbować od razu pomalować :confused:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to masz pewnie 9003 bo 9001 to leciutki krem :)bardzo ładny Admete pokazywała fronty w takim kolorze:)

 

Mówisz ,że czasami bije po oczach:) to może nie potrzebnie wymyślam i wezmę Real 9010 mam takie drzwi.

Kuchnia jest od północy i zastanawiam się czy 9010 nie ma za bardzo przygaszonej bieli;)

A jak kolorek zabudowy ,wymyśliłaś coś ? :)

 

joasiu to chyba u nas faktycznie RAL 9010 bo cos jakos jestem przekonana ze byla jedynka w cyferkach i duzo zer :) dla mnie to ta moja kuchnia jest bielusienka :)

 

a biblioteke chyba jednak zrobie jasna, moze ten sam kolor co krzesla w kuchni, a byla to farba Farrow&Ball, chyba Joe's White, taka wlasnie deliktanie zlamana biel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Googulku, piękne zdjęcia! I te ze świąt też cudne! :)

 

Biblioteka będzie imponująca :yes:. Co do koloru... może coś takiego, jak masz konsolkę z lustrem?

 

Mam jeszcze pytanie o maszynę do szycia, a dokładniej o jej stelaż. Odnawialiście go najpierw, czy tylko daliście nową farbę? Odziedziczyliśmy taką po babci męża i mąż zdziera najpierw tę starą powłokę, ale ciężko to idzie. Zastanawiamy się, czy sobie odpuścić i spróbować od razu pomalować :confused:

 

Magdus, u nas maszyna byla odnawiana przez antykwariat gdzie ja kupilismy. Ale to bylo oszustwo roku! zaplacilam za maszyne 200 zl i sie glupia napalilam na renowacje za 300 zl!!! zadzwonili ze gotowe, pojechalam odebrac i sie okazalo ze oni z niej kuz zdmuchneli!!! tak sie wscieklam ze wlasciciel przeprosil i zatrzymal znow do renowacji. Pomalowali wiec na czarno ale jestem swiecie przekonana ze sie nie bawili w zdzieranie starej powloki tylko pomalowali od razu z mysla, a niech sie baba odpie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Angie, fajnie, ze wróciłaś na łono FM:wiggle::hug:

Witamy szampanemhttp://www.brothersinhonour.com/images/smilies/smiley_champagne.gif

 

Kochana biblioteka jest z@#$%^&%a !!!! Mówi mi zaraz skubanico jakie ma wymiary i ile kosztuje (może być na priv)

Będę robiła coś podobnego do gabinetu:wiggle:

Wpadam jutro:bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...