Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze : Chatka Puchatka, nasze budowanie na odleglosc


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

''madre'' ludzie tak maja moja BEAUTY, bo tak sobie czasami mysle ze osoby ''nie myslace'' maja jednak w zyciu lzej :wink:

 

Święte słowa!Przez te uporczywe myśli i nieustanne przejmowanie się wszystkim i za wszystkich ,mam o wiele zmarszczek więcej niż powinnam. :cry: :cry: Ale ,co tam ,najpierw dom ,a pózniej botoks :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie!!! Jestem na bieżąco!!! Tylko lekkie opóźnienie mam bo muszę projekt z controllingu skończyć :roll:

 

http://img90.imageshack.us/img90/409/pict0238.jpg

 

Schody, moje wymarzone, a nawet powiem, że nie wymarzyłabym sobie ich lepeij!!! Cudowne, też takie chce!!! Pisałam już komuś, że trzeba mieć odwagę robić wszystko jak z marzeń, a ja się trochę boję nastawić na ten piękny styl, który nie daje mi spać po nocy... ale teraz to już nie mam wątpliwości (nawet już się nie przejmuję że do naszego domu taki styl nie bardzo pasuje!)

Schody cudowne, te rzeźbienia i delikatne tralki!!! musisz mi dokładnie wszystko powiedzieć: kto i za ile je zrobił??? czekam na wiadomość na priv :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale mi cieplutko na serduchu jak czytam takie opinie :oops:

iwonko ty tez bedziesz miala piekne, jeszcze piekniejsze bo beda wieksze! u mnie to klitka ta klatka schodowa!

a co do konkretow to pisze tutaj bo mysle ze warto robic ''reklame'' dla takich fachowcow: a wiec robil je miejscowy stolarz (pan Czyz z Cybinki) i razem z parapetami kosztowaly nas 8000 zl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sure :wink:

a mój mąż już ostatnio ustąpił i powiedział, że pojedzie do miejscowego stolarza od giętych schodów :lol: ale teraz to już chyba ich nie chcę!!! zwłaszcza, że nasz znajomy zamawiał tam obudowę do betonowych schodów + poręcz gięte to zapłacił 16tys. :o

a Twoje są cudowne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trudno opisac, ale beda biale, bez szkla i z piekna, duza opaska w ktorej wyrzezbimy nasze inicialy a boki opaski beda mialy takie ''paski'' jak slup od schodow. wizualizacja w dzienniku nie oddaje za bardzo efektu koncowego ale za kilka tygodni jak wstawia, to mam nadzieje ze nie bede sie wstydzic ich pokazac!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...